ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

השקעות קטנות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הרבה אנשים מחזיקים סכומים יפים בעובר ושב בבנק ושואלים, האם כדאי להשקיע את זה? מה אפשר לעשות עם זה? יש לי סכום ששוכב סתם בבנק מה אפשר לעשות? אז אם גם אתם מתלבטים באותה שאלה, הגעתם למקום הנכון.

במאמר הבא נראה מה באמת יכולה לעשות השקעה קטנה, האם זה שווה, עד כמה באמת נכון לגעת בכסף קטן ולשים אותו בהשקעות ועוד.

אולם לפני זה חשוב להבהיר ששום השקעה אינה משתלמת אם אין לכם את הידע הנכון. גם ההשקעה הכי סולידית בעולם תהיה בשבילכם המסוכנת ביותר כאשר אין לכם את הידע המתאים. 

אז האם שווה להשקיע בקטן? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

השקעות קטנות

על פי רוב, השקעות קטנות מניבות תשואות נמוכות. למה? זה מאוד פשוט. 

בשוק, שהמוצר הוא הכסף שלכם, ככל שיש לכם יותר מוצרים = יותר כסף, ככה אתם שווים יותר מבחינת המיקוח ויכולים לקבל השקעות טובות יותר. כאשר יש לכם מוצר קטן = קצת כסף, זה לא באמת מעניין אף אחד ולכן התשואות שתקבלו עליו נמוכות.

הוסיפו לזה את הסכום הקטן וקיבלתם כמה מאות שקלים בודדים לשנה.

אז מתי גם השקעות קטנות הן משתלמות? כאשר אתם מוכנים להמר. כאשר ההשקעה נושאת אופי של סיכון גבוה, כל שקל שלכם שווה הרבה מאוד. במידה וההשקעה מצליחה תוכלו להרוויח כפול 10 או אפילו 20 ממה שהרווחתם וזה בוודאי משתלם. 

העניין הוא שגם ההשקעות הללו נמכרות בסכומים גבוהים ולא ניתן להשקיע בהם בסכומים נמוכים. ישנם חברות אמנם שמצרפות המון משקיעים עם כסף קטן ובונים יחידת השקעה אחת שמתחלקת בין הרבה אנשים. זו אופציה, אולם חשוב מאוד לבדוק על החברה שמנהלת לפני זה.

קראו על קרן גידור באתר i-capital

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

על פיצוי כספי ותאונת עבודה

פיצוי כספי במקרה של תאונת עבודה יכול להגיע משלושה מקורות עיקריים: ביטוח לאומי, חברת ביטוח פרטית, או המעסיק. גובה הפיצוי משתנה בהתאם למידת הנזק, אבל

קרא עוד »