ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מה צריך למלא בטופס החזר מס?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

טופס החזר מס לשכירים כולל סעיפים שונים אותם יש למלא בצורה מדויקת.

חלק ראשון ושני –  בטופס החזר מס

בחלק זה אתם נדרשים למלא פרטים על מבקש החזר המס כמו שמו ושם בן או בת הזוג, ואת המצב המשפחתי. לאחר מכן ישנו חלק בו יש למלא את פרטי חשבון הבנק שלכם שאליו תקבלו את החזר המס, ואליו מצורף גם אישור ניהול חשבון המעיד כי זהו אכן חשבון הרשום על שמכם. תוכלו גם לצלם המחאה של צ'יק במקום אישור ניהול החשבון.

תשלומים מביטוח לאומי

במידה וקיבלתם במהלך השנה תשלומים שונים מהביטוח הלאומי יש למלא זאת באזור המתאים בטופס. תשלומים כמו דמי לידה או דמי אבטלה של תשלומים כתוצאה מתאונת עבודה. כל אלו יופיעו באזור של תשלומים מביטוח לאומי בטופס.

קצבאות ומענקים

שכירים רבים מקבלים מענק פרישה ותשלומים שונים בעת סיום עבודתם ויש להכליל זאת בטופס, בצירוף אישורים רלוונטיים כמו למשל על פריסה של פטור על המענק לשנים קדימה.

הכנסות משכר דירה

במידה ובמהלך שנת במס נתקבלה הכנסה משכר דירה או מייצור של אנרגית חשמל באמצעות אנרגיה מתחדשת, הרי שגם אלו משפיעים על החזר המס ונלקחים בחשבון. ההכנסה משכר הדירה כמו גם ההכנסת ממכירת החשמל נושאות שיעורי מס הקבועים בחוק לפי המצב הנתון. כך למשל עבור הפקת הכנסה מייצור חשמל יש לשלם מס של 10%.

התשובה לשאלה מה צריך למלא בטופס החזר מס, היא שיש למלא לא מעט פרטים, וחלקם פרטים מורכבים. במידה ואתם רוצים למלא את הדברים בצורה מדויקת ומקצועית שתגדיל מאוד את הסיכויים שלכם לקבלת החזר מס  –  מומלץ לפנות לחברה המתמחה בהחזרי מס.

מוזמנים להכנס לאתר שלנו – https://www.taxfinance.co.il/.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »