ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

כך תבחרו את התוכנה ERP שתתאים לכם

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מערכת ERP זוהי מערכת ממוחשבות שהמטרה שלה הינה לשפר את ניהול הארגון והמשאבים. בעזרת מערכת מותאמת ויעילה ניתן לשפר את הניהול בצורה משמעותית, ולהוביל את העסק או את הארגון בצורה מעולה למינוף ולקידום. אך לפני הכול עלינו לזכור כי לא כל מערכת מוצלחת ומומלצת תתאים לכם. כי לפני הכול חשוב לנו להתאים את התוכנה המתאימה ביותר לצרכי העסק. רק כך היא תוכל להביא תועלת משביעת רצון ולשמש אותנו כראוי.

איך בוחרים תוכנת ERP?

  • על העסק וניהולו – כדי לבחור את התוכנה עלינו להבין לפני הכול מה העסק שלנו צריך. אילו משאבים קיימים אצלנו? מהם אתגרי הניהול שלנו? כאשר מאפיינים נכון את הפעילות ומזהים את הצרכים ואת הנקודות המשמעותיות, ניתן להתקדם בצורה ממוקדת ונכונה יותר. כי כשאנו יודעים מה אנחנו צריכים יש לנו סיכויים גבוהים למצוא את הדבר הזה שיפתור לנו את הבעיות.
  • חברה מנוסה – אמנם יש תוכנות שניתן לרכוש אותם בדרכים שונות. אבל חשוב מאוד להיות מודעים לכך שבכל פלטפורמה יש אפשרויות שונות וגרסאות בעלות מטרות שונות. וכדי להיות בטוחים שאתם מקבלים את התוכנה שתתאים למרקם העסק שלכם אתם חייבים אכם חברה מקצועית שיש לה מומחיות בהתאמת מערכות ERP. ואכן, יש חברות כאלו שמציעות מענה ללקוחות, יש להן היכרות נרחבת עם המערכות ועם הצרכים של עסקים, חברה כזו תוכל להתאים לכם את התוכנה הרצויה לכם. תוכנה שתביא תועלת רבה ותקדם אתכם במידה רבה.
  • הטמעה – כדי להבטיח כי התוכנה אכן תוכל לשרת אתכם היטב, עליכם לעבור תקופה של הטמעה. לא מדובר על תקופה קלה, הרבה מאוד סבלנות צריך כדי לצלוח אותה בשלום. אבל בסופה של התקופה תוכלו לברך על המוגמר ולגלות כי יש ברשותכם תוכנה מעולה שמשרתת אתכם נפלא. הטמעה מקצועית מקנה לכלל העובדים את ההיכרות עם הממשק ומשפרת את הביצועים שלהם.
  • הסקת מסקנות – כדאי לבדוק את המערכת ששימשה אתכם עד כה. האם הייתם מרוצים ממנה? מה היה חסר בה? הסקת מסקנות עשויה להוביל אתכם להחלטה הנכונה.

> למגוון פתרונות ERP ובינה עסקית לעסקים בקרו באתר https://www.rotlein.co.il

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

סקידים מפלסטיק – מתי נשתמש בהם?

רגלית פלסטיק, אשר נקראות גם סקידים מפלסטיק, ניתנות לחיבור למשטחים, וכך מחזקות אותם ומאפשרות שינוע יעיל יותר באמצעות עגלות למשטחים. החיזוק מאפשר גם הנחה על

קרא עוד »