ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

פרויקטים חדשים בבאר יעקב – כיצד בוחרים את הפרויקט הנכון

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הרבה פעמים אנשים מחפשים פרויקטים חדשים של בנייה בערים מרכזיות, זאת בזמן שהם יכולים ליהנות מפרויקטים לא פחות איכותיים, והרבה יותר זולים בפריפריה של אותן ערים גדולות. אך מעבר לכך, הרי שאפשר למצוא גם איכות חיים מאוד גבוהה באותם מקומות. בין אם זה אומר פחות פקקי תנועה, הרבה יותר שקט, שלווה ומרחבים פתוחים וירוקים. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך היא באר יעקב. היישוב אשר שוכן לא הרחב מניר צבי, בין רמלה לנס ציונה, מרחק נסיעה של עשרים דקות בערך לכיוון תל אביב על כביש 44, מציע מגוון רחב של פרויקטים לבנייה אשר יכולים להתאים לקהלים שונים, בין אם מדובר בזוגות, רווקים ורווקות, ובין אם מדובר במשפחות. 

פרויקטים חדשים של דירות חדשות בבאר יעקב, מוצעים למכירה על ידי חברות בנייה וקבלנים בסדרי גודל שונים, אשר מציעים דירות בסגנונות ובגדלים שונים. חלק גדול מהפרויקטים נבנים בשכונות חדשות לגמרי, שכונות אשר מתוכננות ומפותחות, אשר הדיירים החדשים ייהנו מהן וירצו להתגורר בהן במשך שנים ארוכות. 

לפני שנסביר כיצד בוחרים פרויקט חדש בבאר יעקב, צריך לומר, מי שבוחר לרכוש דירה בפרויקט כזה, חייב לקחת בחשבון, שבהחלט ייתכן שייקח שנה-שנתיים עד שיקבל את הנכס. זה תלוי בשאלה כמה מהר הפרויקט מתקדם ומתי הוא אמור להסתיים. לכן גם התכנונים צריכים להיות בהתאם. 

איך בוחרים פרויקט בצורה נכונה?

ראשית, יש לבחון את השאלה, מה בדיוק מציע הקבלן או החברה שאחראית על תהליך הבנייה. בין אם זה מבחינת גודל הפרויקט, גודל הדירות והנכסים ששייכים אליו. שנית, יש לבחון איפה הוא ממוקם ועד כמה המקום נחשב איכותי, נוח, ומה נמצא בסביבה שלו. אם מדובר בשכונה חדשה, ייתכן מאוד שעדיין אין מוסדות חינוך ומוסדות אחרים. 

באופן טבעי, רצוי לבדוק את שאלת העלויות, אך לא רק בהתחשב בשאלה כמה עולה הנכס, אלא מה הצפי למחיר שלו בעתיד. זאת מתוך נקודת הנחה, שייתכן מאוד שערכו יעלה ויהיה ניתן לייצר רווח  משמעותי, בהנחה ונרצה למכור אותו בעתיד הרחוק או הקרוב. 

קראו על דירות במסגרת התחדשות עירונית

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

אין ספק שהרגע הכי מרגש בעיצוב משרד הוא בחירת הרהיטים עבורו. בין אם המשרד הוא חדר בשכירות במתחם מסחרי או תעשייתי ובין אם מדובר בחדר

קרא עוד »