ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

בדיקת זכאות להחזר מס

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אי אפשר להתעלם מכך כי נטל המס בישראל הוא מאוד גבוה וזה יוצר לנו בעיות לא פשוטות. כך אנשים רבים משלמים אלפי שקלים כל חודש למס הכנסה וזה לא שיוקר המחיה בארץ הוא כל כך נמוך ההפך הוא הנכון. כך יוצא גם כי אנחנו משלמים הרבה מאוד למס הכנסה, גם שאנחנו משלמים המון על מוצרים ושירותים וגם שאנחנו מקבלים ביחס למדינות המערב מעט מאוד שירותים מן המדינה. על רקע זה יש לציין אחד הדברים היחידים שאולי יכול להשפיע על כל המצב הזה הוא החזר מס. על כן אנחנו מציעים לכל אחד לבצע בדיקת החזר מס וכך לגלות כי מאוד יכול להיות כי נקבל כמה אלפי שקלים מהמדינה וכך במקום לשלם למדינה נקבל ממנה פעם אחת כסף וזה דבר שיעלה חיוך על כל אחד ואחד.

מה הם התנאים שעל פיהם נקבע איזה החזר מס אקבל?

אז כיצד קובעים כמה החזר מס נקבל? איך נקבע האם נקבל כסף או האם נהיה חייבים כסף למס הכנסה? אם כן אתם צריכים להבין כי הדבר תלוי בכמה כסף שילמתם למס הכנסה לאורך שנים. עליכם להבין כי כאשר המעסיק משלם למס הכנסה כספים הוא למעשה מחשב את שיעור המס בצורה שנתית בעוד לפי החוק יש לחשב את שיעור המס לאורך שש השנים האחרונות. עקב הפער הזה בין החוק ובין השיעור שמשלם המעסיק מאוד יתכן כי אתם זכאים לקבל כסף רב ממס הכנסה וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק כאשר אתם מתלבטים כיצד לפעול ומה לעשות.

מדוע תמיד כדאי ללכת למנהל חשבונות ולבדוק האם אני זכאי לקבל החזר מס?

עליכם להבין כי יש סיכוי כי מס הכנסה יקבע כי אתם דווקא חייבים לו כסף ולא הוא לכם. בכדי להימנע מכך כדאי לכם תמיד ללכת אל מנהל חשבונות אשר משתמש באותה תוכנה של מס הכנסה ואשר יגיד לכם כמה כסף אתם צריכים לקבל לפני שאתם מגישים את המסמכים למס הכנסה וכך יחסוך לכם בעיות ותשלומים.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »