ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

זקוקים למצבר בנס ציונה?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם בדיוק באזור נס ציונה המצבר שלכם החליט לעשות שביתה, יש לנו פתרון בשבילכם. אצלנו תוכלו למצוא שירות מהיר שיביא עד אליכם מצבר חדש עם אחריות מלאה.

איך זה עובד? יש לנו ניידת במיוחד לתקלות. כשאנחנו מקבלים קריאה מנהג שנתקע באמצע הכביש או יותר נכון, בשולי הכביש, בלי מצבר תקין, אנחנו שולחים את המוסכניק המקצועי שלנו עם המצבר המתאים, כלי העבודה והוא מחליף את המצבר במהירות.

זה חוסך לכם זמן, מאמץ וכסף, אבל איך תדעו איזה מצבר אנחנו נותנים?

על כך נספר לכם בשורות הבאות.

 

מצברים בנס ציונה:

אצלנו 'בשחר כהן מצברים', אנחנו יודעים שעולם הרכב הוא ענק. יש המון סוגים של כלי רכב.

אנחנו לא אוהבים סיטואציה שבה לקוח מגיע אלינו עם דגם כל שהוא של רכב, אפילו נדיר ואנחנו אומרים לו, מצטערים, אין לנו את הדגם, זה פשוט גורם לנו להרגיש רע.

בגלל זה, אנחנו מחזיקים מלאי רחב ביותר של מצברים שמתאימים לכל סוגי הרכבים. זה כולל את כל נפחי הקיבולת של המצברים לרכבים קטנים וגדולים.

אם ביררתם קצת על מצברים, אתם בטח יודעים שהאחריות קובעת הרבה על המוצר. מצברים טובים מחזיקים בין 3-4 שנים והזולים הרבה פחות.

ככה שאם נותנים לכם אחריות של שנתיים, אתם יכולים להיות רגועים, לדעת שאתם מקבלים מצבר טוב. לעומת זאת, אם נותנים לכם אחריות רק של כמה חודשים, כדאי לבדוק שוב את הסוג והדגם.

אצלנו יש אחריות מלאה לכל התקנות המצברים שלנו וגם למצברים עצמים. אנחנו מאמינים שלעמוד מאחורי האיכות של המוצרים שלנו, זה א' ב' של אמינות, לכן, זה בדיוק מה שאנחנו עושים.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

קורס עזרה ראשונה בית ברל

עזרה ראשונה חשובה מבחינות רבות. כדי לתת עזרה לאדם פצוע או חולה אקראי, חשוב לדעת לפחות קצת בתחום הרפואי, כך שתוכלו להציל חיים ממש. בית

קרא עוד »
הלוואה בערבות המדינה

יתרונות של הלוואה בערבות המדינה

המדינה החליטה לאחרונה על קרן הלוואות ייעודית (הלוואות בערבות המדינה) שעיקרה; סיוע לעסקים קטנים ובינוניים שנקלעו לקשיים עקב משבר הקורנה. למה קרן זו הינה כלי מימוני

קרא עוד »
עבודות למטפלות זרות בישראל

עבודות למטפלות זרות בישראל

זה לא סוד שרוב רובם של המטפלים הסיעודיים מגיעים אלינו לארץ ממדינות זרות. זה כבר לא מראה מוזר לראות קשיש ישראלי מלווה במטפל תאילנדי, מולדובי

קרא עוד »