ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

האם משתלם לבצע חיבור מרכזיה למספר כוכבית?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ישנם דרכים רבות שבהם תוכלו לחבר את המרכזיה שלכם למספר מסוים. חלקם יסתכמו בשימת כוכבית וכאלו במספר סידורי אחר. לאיזה מספר הכי מומלץ לחבר מרכזיה ומה כדאי לעשות לפני שבודקים מספרים למרכזיה? ננסה לבדוק.

האם משתלם לבצע חיבור מרכזיה למספר כוכבית? 

יש מקומות שבהם המשרד ובעצם על נותני שירות ממדור מסוים, מחוברים באופן אבסולוטי למספר מסוים. ברוב מקומות העבודה ישנה מרכזיה שאליה מופנות כל השיחות והן מנותבות באופן אוטומטי למספר אחיד.

חשוב מאוד להציב מרכזיה אחד לכל מדור או לכל משרד, זאת כדי להכווין את כלל המתקשרים למקום מוסכם ומשם, למתן השירות.

למה צריך מרכזיה? 

למרכזיה לעסקים יש חשיבות רבה בכל בית עסק או בניין משרדים. אליה מופנות כל השיחות והיא מביאה את שלל המתקשרים ומחפשי השירות אל מקום אחד ויחיד.

בהתנהלות זו, מתן השירות יהיה אחר לגמרי והוא יבוצע באופן ראוי כמו בכל בית עסק שמכבד את עצמו.

ישנם מקומות שבהם המרכזיה מפוצלת ואינה מנותנת למקום אחד בלבד, לכן במקומות ובבתי עסקים מהסוג הזה, יהיה בדרך כלל ניתוב שיחות מדויק – כל אחד למשרדו ולשירותו הוא.

למה מספר כוכבית חשוב למרכזיה? 

כדי להכניס את בית העסק שלכם לליגה של הגדולים, תצטרכו כמה שיותר מהר לנסות ולהתחקות אחר שיטות העבודה במקומות אלו. רוב בתי העסק הגדולים וכל נותני השירות ולא חשוב מאיפה בעולם, בדרך כלל משתמשים במספר כוכבית, ראו דוגמא.

כך בדיוק ניתן לנתב את בית העסק שלכם לכל מי שמחפש אותו וזה יאפשר לו ליהנות ממגוון שירותים שאותם הלקוח בוודאי ירצה לעצמו במספר כוכבית מסוים וללא יותר מידי שינויים ומספרי טלפון מסבכים מידי.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »