ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

חנות חיות בב"ש – החשיבות של שילוב בין חנות פרונטאלית לחנות אוןליין

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הרבה מאוד עסקים, בוודאי בתחום של מוצרים וציוד עבור חיות מחמד, עברו בשנים האחרונות להתנהל במקביל. כלומר, לצד החנויות הפרונטאליות הן גם מציעות שירות אונליין, דרך האינטרנט. 

הסיבות לכך הן רבות. בראש ובראשונה, עצם העובדה שהלקוחות מעוניינים לקבל שירות גם פנים אל פנים וגם דרך האינטרנט, באמצעות הזמנת מוצרים מהאתר או מהאפליקציה, כמה שיותר מהר וכמה שיותר פשוט ונוח. 

לא פעם יש חשיבות בשילוב שבין השניים. כלומר, זה לא מספיק שחנות תספק שירות רק באופן פרונטאלי או רק דרך האינטרנט, אלא יש צורך בשילוב בשתי האופציות גם יחד. כך למשל, כשלקוח פונה אל חנות חיות בב"ש, הוא רוצה לדעת שביכולתו לקבל שירות בין אם זה באמצעות חנות פיזית ובין אם זה חנות אונליין. כשבמקרים רבים, השירות מתבצע על ידי שתי האופציות במקביל.

לפני שנסביר את החשיבות של השילוב בין השניים עבור הלקוחות, יש להדגיש שגם עבור בעלי החנות עצמה זה יהיה נכון להפעיל את שתיהן במקביל. הרי יש מי שלא ירצה לרכוש מוצרים דרך האינטרנט או לא יוכל להגיע אל החנות פיזית. אם מספקים שירות במקביל, אז נהנים מכל העולמות. 

מדוע חשוב לשלב בין השניים

ישנם מקרים רבים בהם לקוחות מעדיפים לבצע הזמנה דרך האינטרנט אך להגיע אל החנות לקחת את המוצרים, כפי שיש מקרים בהם הם מבצעים הזמנה באינטרנט, אך מסיבות כאלה ואחרות, יש בעיות שמחייבות אותם להגיע אל החנות לבצע החלפה או שינוי בהזמנה. 

בכל מקרה, כל מי שמחזיק חיית מחמד, ירצה בוודאי לדעת שלא משנה כיצד ומתי, הוא מכוסה ויכול לקבל שירות בשני האופנים, כך או כך. 

בדקו טרריום באנימל שופ

 

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »