ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

אילו היתרים מקבל קבלן רשום?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כל קבלן רשום צפוי לקבל היתרים מסוגים שונים וזאת על פי הרישיון שהוא קיבל. קבלנים מסוימים יוכלו לבנות פרויקטים רבי קומות, אחרים יוכלו להקים מבנים ציבוריים ואילו יהיו כאלה שיוכלו להתעסק עם בנייני מגורים. לפיכך יהיה חשוב להבין כי צריך לקחת בחשבון את סוג הרישיון ולוודא כי הקבלן עומד בכל האישורים הרצויים וזאת כדי שהוא יוכל להתעסק עם פרויקט כזה או אחר.

בודקים את פנקס הקבלן כדי לדעת את סוג הרישיון

כל עוד רוצים להבין אילו היתרים קיימים עבור קבלן כזה או אחר, יהיה ניתן פשוט לבדוק את פנקס הקבלנים וזאת כדי לקבל מידע מדויק ולהבין אם מדובר בגורם מקצועי שיוכל לבצע את העבודה שאתם מצפים ומעוניינים בה. לפיכך יהיה כדאי לכם לקחת זאת לתשומת הלב וזאת אם תהיו מעוניינים להשיג מענה שיוכל לענות על הציפיות שלכם ובצורה מדויקת. אל תתפשרו בעניין הזה.

ניתן לברר ישירות מול הקבלן את סוג ההיתרים

דבר נוסף שיהיה ניתן לעשות זה לפנות ישירות אל הקבלן וזאת כדי לבחון אילו היתרים יש לו. כמו כן, אם אתם הקבלנים אז תוכלו לברר עם גורמי הרישום מהם הרישיון שיש לכם וזאת על מנת לדעת בדיוק מהם ההיתרים השונים שיש לכם ומהם הפרויקטים בהם תוכלו להשתתף. אז אל תדלגו על השלב הזה. בוודאי לא תרצו בכך.

ניתן להיעזר בעורך דין לרישום קבלן

רוצים להיות קבלן רשום ומעוניינים לעשות זאת בדרך הקלה? תוכלו לפנות אל עורך דין מנוסה שיוכל לסייע לכם עם הליך הרישום כולו ובעזרתו תוכלו להיות קבלן רשום כבר בזמן הקרוב. אז אל תוותרו על הסיוע המקצועי של גורם כזה וזאת אם תרצו להפוך הכול לפשוט יותר. למידע נוסף בנושא רישום קבלן רשום

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »