איך לקנות ביטקוין?

אם אתם שואלים איך לקנות ביטקוין, אנו מניחים שאתם יודעים דבר או שניים על המטבע הדיגיטלי המפורסם בעולם. נסביר בקצרה על השער של המטבע ואיך אפשר לקנות אותו – בקלות.

לפני הקניה – איך נקבע המחיר של ביטקוין

על מנת לפשט את הדברים, אפשר להתייחס לכל מטבע שרוצים לקנות (ביטקוין, אית'רים, דולר, שקל וכן הלאה) בתור מוצר. וכמוצר, נקבע עבורו מחיר בהתאם לעקרונות היצע וביקוש. כידוע, מטבעות דיגיטליים ובראשם ביטקוין מעוררים המון תשומת לב. העובדה שמדובר במטבע דיגיטלי מבוזר, שלא נמצא בשליטה של בנק או מדינה מסוימת, הופכת אותו למשוחרר ממניפולציות. כלומר, השער של המטבע נקבע בצורה אידיאלית על פי עקרונות השוק החופשי (היצע מול ביקוש).  ברגע שתעבירו הוראה לקניה, הקניה תתבצע לפי השער בשוק המטבע הגלובלי הזה. וכעת, נסביר כיצד את או אתה יכולים לקנות את המטבע הדיגיטלי הראשון שלכם.

לקנות ביטקוין בקלות בביטס אוף גולד

חברת ביסט אוף גולד מאפשר לכל אחד לקנות (וגם למכור) ביטקוין במגוון דרכים, פשוטות, ידידותיות ונגישות. הרכישה עצמה יכולה להתבצע:

  1. על ידי תשלום בכרטיס אשראי. כמו בכל רכישה באתר אינטרנט מאובטח, אתם מזינים את פרטי הכרטיס ומקבלים בתמורה את ה"מוצר" שאתם רוצים (כלומר הביטקוין שלכם).
  2. על ידי מתן הוראת העברה בנקאית לבנק שלכם. אתם ממלאים פרטי העברה באתר הבנק שלכם או באפליקציה. ברגע שהבנק מבצע את העברה הכספית בסכום שאתם רוצים, אתם מקבלים את המטבע הדיגיטלי לפי שער הקניה.
  3. רכישה במזומן – לשם כך ניתן להשתמש בכספומט של החברה שממוקם בתל אביב.
  4. רכישה בהוראת קבע – ניתן להעביר הוראת קניה קבועה. כלומר, ממלאים פרטי הרשאה לחיוב חשבון של הבנק, בסכום שרוצים. בכל חודש מתבצעת קניה של ביטקוין בסכום שהגדרתם.

לקריאה נוספת הכנסו – ביטס אוף גולד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו משקיע כשיר?
משקיע כשיר, המכונה גם משקיע מוסמך בסמכויות שיפוט מסוימות, הוא אדם פרטי או גוף עסקי המורשה לעסוק...
קרא עוד »
יול 20, 2023
יסודות השכרת כיתות: מדריך מקיף
בנוף החינוכי הנוכחי, כיתות להשכרה תופסות אחיזה משמעותית. כאפשרות גמישה וחסכונית, הם נותנים מענה...
קרא עוד »
דצמ 10, 2023
אביזרי אמבטיה שאי אפשר בלעדיהם
לעתים רכישה של אביזרים פשוטים לחדר האמבטיה יכולים לשדרג מהותית את הפונקציונליות של החדר ולאפשר לכם...
קרא עוד »
אוג 05, 2020