ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

ניהול ועד בית בשביל השקט הנפשי

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מי שגר בבניין משותף, יודע עד כמה עניינים של תשלומים לוועד בית/ נושאים של השלכת פסולת, של טיפוח הגינה/ ניקיון חדרי המדרגות ושאר נושאים שקשורים למבנה המשותף יכולים להטריד. מי שגר בדירה בבניין עם שכנים – מבלה את חייו בסוג של שיתוף מרחבים שונים, בעוד שסכסוכים בין שכנים, וויכוחים על חובות שלא מולאו, תשלומים שיש לרדוף אחריהם ועוד – כולם יכול לשבש מאד את אורח החיים.

אז מה עושים?

למרבה המזל, ישנן חברות ניהול ועד בית שמקנות שקט נפשי ואת הדרך לגור בשלווה בדירה שנמצאת בבניין מגורים משותף. חברות כאלה נוסדו כדי לאפשר את כלל השירותים הדרושים כדי שכול דייר ייהנה משקט נפשי המלווה בבניין נעים ומטופח.

שירותים שמציעות חברות ניהול ועד בית

ישנם מספר שירותים שמציעות חברות ניהול מקצועיות עליהם ניתן לקרוא גם בקישור זה. בין השירותים המוצעים: ניקוי חדרי מדרגות וניקוי לובי, ביצוע תיקונים קלים ותיקון מעליות, ביצוע בדיקות ותיקוני אינסטלציה כמו גם התמודדות ומניעת לחות ורטיבות במבנה. חברות ועד בית מטפלות בגינון והשלכת פסולת, הן אלה שגובות את כספי ועד הבית ומנהלות את כל הקשור לבירוקרטיה מול הרשויות המקומיות.

למה זה כדאי?

זה נכון, מי שיחבר להתנהל באמצעות חברות ניהול ועד בית, יזדקק לתקציב לא קטן עבור ניהול כזה. התקציב מתאפשר על ידי הסכמה של כול השכנים לקבלת שירותים כאלה וגביית תשלומים חודשיים מכול דייר. לאחר שתחתמו על חוזה מול חברה לניהול ועד בית- תוכלו להנות מבניין נעים ומטופח, כזה שערך הדירות שבו עולה, כמו גם משקט נפשי בכול הנוגע לכספים, סכסוכי שכנים, ישבות ועד בית, התנהלות מול הרשויות, שיפוץ ותיקונים קטנים או גדולים ובכלל: מאיכות חיים מעולה!

לסיכום, מי שיבחר בשירותים מקצועיים של חברת http://www.avivnihul.com/ לניהול הבניין המשותף, יוכל לשפר את איכות חייו משמעותית ולצאת בכול יום ממבנה נעים ומטופח איליו כיף לחזור לאחר יום עבודה ארוך.

 

 

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

סקידים מפלסטיק – מתי נשתמש בהם?

רגלית פלסטיק, אשר נקראות גם סקידים מפלסטיק, ניתנות לחיבור למשטחים, וכך מחזקות אותם ומאפשרות שינוע יעיל יותר באמצעות עגלות למשטחים. החיזוק מאפשר גם הנחה על

קרא עוד »