חידוש מטבח ישן, כי הגיע הזמן

אני הולך להיות כנה לחלוטין: אני אוהב את המטבח שלי. זה מקום שבו אני אוהב לבלות עם המשפחה והחברים שלי, בין אם זה לבשל או סתם להעביר את הזמן ביחד. הבעיה היא שהמטבח שלנו ישן ומיושן, מה שאומר שהוא לא עונה על הצרכים של אורח החיים העכשווי שלנו. הילדים שלי לא אוכלים יותר ליד השולחן כי הם מרגישים יותר נוח על הספה מאשר ליד כיור מלא בכלים מלוכלכים.

דחיתי את זה יותר מדי מסיבה כזו או אחרת, אבל עכשיו אנחנו באמת צריכים לעשות משהו בנידון כי עד כמה שאנחנו אוהבים את זה, ל"מטבח הזה היה את היום שלו".

עבר זמן מה מאז שיפוץ המטבח שלנו, וזה הזמן לעשות כמה שינויים רציניים. אנחנו צריכים חוות דעת בלתי משוחדת לגבי מה עלינו לעשות, אז אנחנו מתקשרים למעצב שלנו כדי לברר על שדרוג מטבח.

איך מחדשים מטבח ישן

קשה לדעת מאיפה להתחיל כשמשפצים את המטבח. אתה יכול להעביר שבועות הלוך ושוב בין האריחים או צבע הארונות שלך, אבל עם קצת עזרה ממומחה זה יהיה קל תוך זמן קצר בכלל.

פרויקטי שיפוץ מסוימים קלים יותר מאחרים, אך כולם דורשים תכנון קפדני לפני שמתחילים להימנע מטעויות יקרות בהמשך.

המטבח הוא המקום היקר ביותר לשיפוץ ויכול להיות שהכי קשה למצוא תכנית עיצוב חדשה. חלק זה ידון כיצד לחדש מטבח ישן מבלי לבזבז יותר מדי כסף, גם אם רוצים להתאים את הסגנון העיצובי לזה של מטבחי יוקרה בעלויות נמוכות.

ראשית, עליכם להעריך בן כמה המטבח שלכם ולאחר מכן להחליט כמה אתם רוצים להוציא על שיפוץ שלו. מכשירי חשמל חדשים יחזירו לכם לא מעט כסף ולפעמים זה לא שווה את זה אם גם שאר המטבח שלכם מיושן.

אז מהן כמה דרכים ידידותיות לתקציב שבהן תוכל לעצב מחדש את המטבח שלך בפחות? ובכן, יש הרבה אפשרויות במחיר סביר שעדיין איכותיות ומסוגננות, כמו גופי תאורה פשוטים או אמנות קיר למשל. רעיון נהדר נוסף הוא לערב חברים ובני משפחה שאולי יש להם רהיטים או מכשירי חשמל שאין להם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שמעון שבס פוליטיקה – המנכ"ל החזק ביותר
כאשר מדברים על שמעון שבס בהקשר הפוליטי, מיד עולה שמו של ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל. הרי שניהם הלכו ביחד...
קרא עוד »
פבר 27, 2022
דירות ביוון
הדירות ביוון שונות מרוב המקומות האחרים. אנשים שגרים ביוון ואי פעם שכרו דירה יודעים שהדירות לרוב...
קרא עוד »
ספט 05, 2022
חוות דעת של שמאי מקרקעין – חלק אינטגרלי בכל עסקת נדל״ן
בעת ביצוע עסקאות מקרקעין, ישנו תמיד צד קונה וצד מוכר. בין אם מדובר ברכישת קרקע, נחלה, דירה או שטח למסחר...
קרא עוד »
מאי 25, 2020