ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

פארק בבלי – השקעת נדל"ן נדירה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

חושבים להשקיע את הכסף שלכם בנדל"ן? תעשו את זה כמו שצריך ותבחרו בפרויקט שבאמת יהיה שווה כל שקל. פרויקט פארק בבלי נחשב לייחודי במינו מצד האטרקטיביות שלו בתור פרויקט בקרב אנשים שיש להם תקציב גבוה. המתקנים ברמה הגבוהה, הבניה האקולוגית בסטנדרטים עולמיים והדירות שמעוצבות בקפידה הופכים את הפרויקט הזה לפנינה של ממש.

האדריכלית שהייתה אחראית על הפרויקט תכננה 4 דגמים שונים של דירות מעוצבות. נעשה מאמץ רב להביא לידי ביטוי יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה בדרך שבו הפרויקט יצא לפועל. אין ספק שהוא מרשים ומיוחד במינו ופשוט מביא לידי ביטוי ייחודיות ועניין רב.

פרויקט שנמצא במיקום אטרקטיבי במיוחד

פרויקט פארק בבלי ממקום ממש בסמוך למרכז התרבות והעסקים של העיר תל אביב. כך שאם הקרבה למיקום אטרקטיבי משחקת תפקיד חשוב בשבילכם בשיקול האם לרכוש את הנכס הזה, אז אפשר לומר שזוהי אפשרות מצוינת בשבילכם להשקעה וכזו שיהיה כדאי לכם לשקול בחום.

בשל האפשרויות הרבות להשקעה בסוגי הדירות השונות, תוכלו להתאים את גודל התקציב שלכם לדירה שתוכל למצוא חן בעיניכם ולענות על יכולות התקציב שלכם. בכל אופן, כאשר אתם בוחרים להשקיע את הכסף שלכם בפרויקט פארק בבלי, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון.

תשקיעו את הכסף במקום הנכון

רוצים להיות בראש שקט ולדעת שאתם משקיעים את הכסף שלכם במקום הנכון? תלכו על האפשרות הפשוטה ופשוט תקנו נכס בפרויקט פארק בבלי. כל הדירות במגדלים מעוצבים בצורה מדהימה וייחודית ושווי הנכסים רק צפוי להמשיך לעלות. אם חשוב לכם לשים את הכסף שלכם במקום הנכון, אז זה פשוט יהיה הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות כאשר אתם באים להשקיע ברכישת נכס בפרויקט נדל"ן אטרקטיבי.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

מה זה משכנתא הפוכה?

שעבוד של נכס מקרקעין בתור בטוחה להחזרת הלוואה זוהי משכנתא הפוכה. היתרון שלה הוא שהלווה לא צריך לשלם למלווה כל עוד הוא גר בנכס. משכנתא

קרא עוד »

איך לקנות ביטקוין?

אם אתם שואלים איך לקנות ביטקוין, אנו מניחים שאתם יודעים דבר או שניים על המטבע הדיגיטלי המפורסם בעולם. נסביר בקצרה על השער של המטבע ואיך

קרא עוד »

איך לבחור יועץ עסקי?

ייעוץ עסקי טוב יכול לעשות את ההבדל בין עסק כושל וגורר רגלים לעוסק מוצלח ופורח. כאן מגיע הצורך לבחור יועץ עסקי מוצלח וטוב שיכול לצעוד

קרא עוד »