ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

יועץ ביטוח – מהי הכשרתו בעצם?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אנשים רבים לא מכירים את הנבדלים הרבים בין סוכני הביטוח לבין יועצי הביטוח. על כן חשוב להדגיש ולומר כי סוכני הביועץ ביטוח – מהי הכשרתו בעצם?יטוח עובדים עם חברות ביטוח שונות ומייצגים את צורכי החברות לפני צרכיו של הלקוח. לעומת זאת יועצי הביטוחים עובדים לשירותו של הלקוח בלבד במטרה להצליח להוזיל לו עלויות שהוא משלם שלא לצורך. כיום יש לא מעט אנשים אשר נדרשים לשלם כפל ביטוחים ללא כל צורך בכך. תשלומים אלה יכולים להצטבר לסכומים אדירים במרוצת השנים אותם אנשים רבים מוציאים על ביטוחים לשווא. יועצי הביטוחים יודעים כיצד לזהות את כל כפלי הביטוחים והתשלומי הרבים שלא לצורך ולמנוע מלקוחותיהם להמשיך לשלמם. על כן, במידה וגם אתם מרגישים שעלויות הביטוחים שלכם גבוהות מידי, חשוב לדעת כי יועצי הביטוחים המקצועיים ידעו לסייע לכם בכל הנדרש בתחום זה. 

 

יועצי ביטוחים משרתים את הצרכים שלכם!

כל שנותר לכם לעשות זה לבחור נכון את יועץ הביטוחים מצוות היועץ שלי אשר יבדוק עבורכם את כל הנושא. לא מעט אנשים שבדקו את ביטוחם הופתעו לגלות כי הם משלמים במשך שנים ארוכות תשלום עודף ללא כל צורך. בדיוק לשם כך נועדו יועצי הביטוחים. יועצים אלה מצליחים לחסוך עשרות אלפי שקלים מידי שנה לאלפי אנשים מאושרים אשר הבינו זאת מעט מאוחר מידי. לכן, מומלץ בחום להסתייע בשירותיו של יועץ ביטוחים מקצועי אשר ידע להעניק לכם שירות מקיף במיוחד. שירות זה כולל את כל הבדיקות הרלוונטיות במטרה לזהות תשלומים עודפים שלא לצורך. 

 

הליך פשוט ונטול בירוקרטיה ארוכה ומייגעת

חשוב להדגיש כי לא מדובר בהליך בירוקרטי ארוך ומייאש אלא במספר שלבים בודדים שתידרשו לעבור על מנת לסיים את התהליך כולו. שלבים אלה לא יצריכו מכם המתנות ארוכות ומילוי טפסים רבים כפי שנהוג בלא מעט שירותים דומים.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »