ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

הרכבים מוסיקליים – קווים לדמותם

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

לסקסופון יש נוכחות גבוהה מאד ותמיד כשסקסופוניסט מנגן, יתגודדו סביבו אורחים רבים שייהנו מהמוסיקה הנעימה והקצבית שאהובה עליהם.

 

הרכבים מוסיקליים

יש אפשרות להתאים לכל אירוע פרטי או עסקי את ההרכב המוסיקלי הנכון במיוחד עבורם. ההיצע מתחיל מנגינת סולו ועולה להרכבים שונים כמו לדוגמה:

  • הרכב של 5-4 נגנים מלבד הסקסופון, כמו נגן על גיטרה, פסנתר, קונטרבס וזמרת שתנעים את זמנם של האורחים מתחילתו של הערב ועד סופו. כולם ייהנו מרפרטואר עשיר שכולל שירים לטינים, ישראליים, רוק, פופ או ג'אז על פי בחירת המארחים שמכירים את המוזמנים.
  • שילוב מנצח של סקסופוניסט וזמרת, הם משמיעים רפרטואר קלאסי ואלגנטי.
  • שילוב מפתיע של סקסופוניסט וזמר מתוך קבוצת הכושים העבריים ששר שירים אמריקאים מצוינים.
  • סקסופון ונגן נוסף אשר מנגן על כינור, חצוצרה או כלי הקשה. שילוב מסקרן של המון מוסיקה קצבית שהופכת כל אירוע לחגיגת ריקודים של ממש.
  • הרכב לטינוס שכולל מלבד נגן הסקסופון גם נגן קלידים וזמרת מצוינת שהופכים יחד כל אירוע למוצלח ביותר מתחילתו ועד סופו.

 

מוסיקה באירועים

למוסיקה באירועים קיימת חשיבות רבה כיוון שהיא זו שמובילה את מדד מצב הרוח. ככל שהמוסיקה תהיה במיטבה, אהובה ומוכרת. אם מדובר באירוע פרטי או עסקי, מעט משתתפים או קהל עצום, בכל מקרה המוסיקה תסחוף אותם, הם ישירו ואף ירקדו לצלילי השירים הנפלאים.

אם מסתכלים על ממדי ההצלחה של האירועים, יש כמה מדדים אקוטיים ואחד מהם הוא הצוות המנצח שמשמיע מוסיקה אותנטית לאורכו של כל האירוע. כיוון שמדובר בשירים ובנעימות שנבחרו בפינצטה, סביר להניח שכולם אוהבים את השירים הללו ולכן ינועו לפי הקצב. ההנאה הענקית תכתיר את האירוע כאירוע מוצלח ויוצא דופן.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »