ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

תחזוקת אופני כושר – כל מה שצריך לדעת

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

החלטתם לקנות אופני כושר שיעמדו בסלון ביתכם ושעליהן תוכלו לנסוע כדי לשרוף קלוריות בסוף כל יום עבודה? אם כך, אין ספק שאתם צודקים, ובמיוחד בעידן המאתגר שבו אנחנו חיים. לא בטוח שללכת למכון הכושר זו הבחירה הכי טובה שתוכלו לעשות עם הקורונה שמשתוללת בכל מקום ולכן השימוש באופני כושר ביתיים עדיף. מה שכן, חשוב להבין: אתם צריכים לתחזק את אופני הכושר שלכם אם אתם רוצים לגרום להן להאריך ימים. השאלה היא איך עושים זאת, כי לא תמיד מדובר על עניין פשוט. קראו על תחזוקה לאופני כושר באתר טרדמיל.

הקפידו לנקות את האופניים 

זה לא משנה אם אתם עושים שימוש באופני הכושר שלכם בכל יום או שאתם לא נוגעים בהן חודשים ואז חוזרים לעניין. מה שבטוח זה שצריך להקפיד לנקות את האופניים. האבק שמצטבר עליהן עלול לפגוע בהן בצורה קשה ולכן, אם אתם יכולים להקפיד על הניקיון וכך להימנע מפגיעה מיותרת, זה כמובן כדאי. בנוסף, יהיה לכם הרבה יותר נעים להשתמש באופניים ולנסוע עליהן בכל יום אם תקפידו לנקות אותן, אז למה לחשוב פעמיים? הדבר נכון גם כאשר מדברים על הליכונים. חשוב להקפיד על ניקיון כדי שלא נצטרך לזמין תיקון הליכונים ברחובות לשווא.

בחרו את המקום המושלם עבור האופניים 

בדרך כלל אחרי שבוחרים מקום לאופני כושר בבית, לא נהוג להזיז אותם. לכן אנחנו ממליצים לכם לעצור תחילה ולחשוב על הנושא הזה לעומק. האם כל מקום יוכל להתאים? התשובה היא לא, ולא רק מבחינת עיצוב הבית. מעבר לשאלת העיצוב והיופי, כדאי יהיה להימנע ממקום שבו האופניים יספגו שמש ישירה, כי זה עלול להרוס אותם במהירות. כמו כן, רצוי כמובן להגן על האופניים מפני גשמים ישירים ולכן, אם חשבתם להעמיד אותם במרפסת או בגינה, כדאי יהיה לבחון מקום אחר שיהיה קצת יותר מוגן. דין הליכון כדין אופני כושר, רוצים לשמר את ההליכון שלכם שישרת אתכם נאמנה לאורך שנים, מבלי להידרש לסיוע של טכנאי הליכונים? הציבו את ההליכון במקום הנכון.

< זקוקים לתיקון הליכון בכל זאת? מומלץ לפנות אל יוני תיקון הליכונים

 

 

 

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

על פיצוי כספי ותאונת עבודה

פיצוי כספי במקרה של תאונת עבודה יכול להגיע משלושה מקורות עיקריים: ביטוח לאומי, חברת ביטוח פרטית, או המעסיק. גובה הפיצוי משתנה בהתאם למידת הנזק, אבל

קרא עוד »