ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

בסיס עבודות גובה – החברה שלכם לביצוע למגוון גדול של עבודות גובה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם תביטו היטב מסביב אתם תוכלו לראות ביתר קלות עד כמה האזורים של המגורים והאזורים של העבודה הפכו להיות כאלה שבהם יש מבנים לגובה רב באופן הולך וגדל כל הזמן.

הצמיחה של מגדלים לגובה היא תולדה די טבעית של מקומות שבהם הקרקע שבה יכולים לבצע בנייה, בעיקר באזורים נדרשים של מרכז הארץ הולכת ומתמעטת, לצד הרצון הטבעי של קבלני בנייה לצאת מורווחים ככל האפשר עבור כל פרויקט של בנייה שהם מוציאים לשיווק בכל פעם מחדש. ובכל מקום שבו יש בניינים לגובה, יש גם דרישה לעבודות שנגזרות מכך.

יותר דרישה עבור עבודות בגובה

ככל שבניינים רבי קומות נבנים בסביבה של הארץ כולה, כך גם הדרישה עבור פעולות שאותן צריכים לבצע לאורכן של כל הקומות הללו הולכת וגדלה. יש הרבה יותר אנשים אשר מחפשים אחר בעלי מקצוע שזו ההתמחות שלהם, עם האפשרות של יצירת בניין שהוא צבוע מכל עבר, כזה אשר יש לו עבודת איטום טובה עבור המעטפת החיצונית וכזה שיכול לבצע את הפעולה החשובה של ניקוי הזכוכית שנמצאת יותר ויותר בולטת גם בבנייני משרדים וגם עבור בנייני מגורים. אין כל דרך לעשות את כל אחת מאלה בצורה עצמאית, ללא סיוע של שירותי עבודות בגובה מקצועיים שמגיעים עם כל הידע וכל הציוד.

מגוון רחב של פעולות במקום אחד

מכיוון שמדובר בכמה פעולות שאותן צריכים לבצע בגובה רב באופן קבוע וחלק באופן תקופתי עם מרווחים רחבים יותר של זמן, זה נעשה הרבה יותר נוח כאשר יש מקור אחד שמבצע את כל הפעולות גם יחד, ומולו מתנהלים בצורה קבועה. חברת בסיס עבודות גובה מציעה בדיוק את זה הדבר, עם עבודות מקצועיות בגובה עבור איטום של בניינים בקירות החיצוניים שלהם, ביצוע של עבודות סנפלינג עבור התקנה של שלטים בבניינים רבי קומות, ניקוי של חלונות בגובה ואף פעולות של הרחקת יונים לבנייני מגורים שסובלים רבות מכך.

צוות מקצועי אחד אשר מוכשר לכל העבודות החשובות הללו יוצרים את הבניין שבו הכי נעים לשהות, ואליו לפנות עבור כל בעיה שעבורה צריכים עבודות בגובה.

קראו גם:

איך תבחרו קבלן לפרויקט תמ"א 38 בבניין שלכם

מגזין Tnews

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו