ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

גיוס עובדים להייטק

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

היום ניתן לראות בארץ יותר ויותר חברות הייטק שרק הולכות ומתפתחות. ארץ ישראל נחשבת ללא ספק לאומת הסטרטאפים ואומת חברות ההייטק, היות וישראלים רבים מוצאים את עצמם, בסופו של דבר, עובדים בהייטק בצורה כזו או אחרת. מדובר ללא ספק על אחד התחומים החמים והמשתלמים ביותר בתחום העבודה, לכן אין זה מפליא כי אנשים רבים מעוניינים להיכנס לתחום. עם זאת, חשוב להבין כי לא כל מעסיק מעוניין לגייס עובדים חסרי תואר או חסרי ניסיון, לכן יש צורך לעבור תהליך גיוס שעלול לקחת לא מעט זמן. מעסיקים רבים מוצאים את עצמם מתעסקים ללא הרף בגיוס של עובדים חדשים לחברה, היות והדינאמיות בשוק ההייטק נחשבת לגבוהה במיוחד. מסיבה זו בדיוק, גיוס עובדים להייטק נחשב לאחד מהגיוסים המסורבלים והמסובכים ביותר בשוק העבודה, ולעיתיפ כדאי לחשוב על שירותים של חברת אאוטסורסינג.

גיוס עובדים להייטק – טיפים ועצות למעסיקים

כאמור, חברות רבות נמצאות באופן קבוע בתהליך של גיוס עובדים. מדובר על משימה שלעולם לא נגמרת, היות ורוב העובדים בעולם ההייטק נוטים לשנות את מקום העבודה שלהם אחת למספר שנים. ניתן למצוא היום דרכים רבות לגיוס עובדים, היות ועידן האינטרנט פתח את הפתח ללא מעט אופציות שונות. למשל, אם בעבר היה צורך לפרסם מודעה בעיתון, הרי שהיום ניתן לפרסם מודעת דרושים באתר דרושים מוכר וידוע, או לחילופין, לפרסם מודעה בקבוצת פייסבוק שמתמחה בתחום. הבעיה היחידה היא העובדה שכתוצאה מכך החברה תוצף באלפי קורות חיים, שרובם כלל אינם קשורים לדרישות התפקיד. לכן, אופציה אחת היא לתת למחלקת משאבי האנוש של החברה לטפל בזרם המועמדים, לסנן אותם ולהעביר אותם ראיונות ראשוניים. האופציה השנייה היא להשתמש בחברה חיצונית שמתמחה בגיוס או בהשמה של עובדי הייטק. חברה מסוג זה תוכל לספק לכל חברת הייטק עובדים במיקור חוץ, בהתאם לסוג התפקיד וסוג הניסיון הדרוש. החברה תהיה אחראית על כל תהליך הגיוס, דבר שיכול לחסוך לחברת ההייטק לא מעט כסף וזמן.

לסיכום, גיוס עובדים להייטק נחשב לאחד מסוגי הגיוסים המסובכים ביותר בשוק העבודה. ניתן לבצע את הגיוס בצורה עצמאית, או לחסוך זמן ומשאבים, באמצעות חברה שמספקת שירותי מיקור חוץ.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו