ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

איך תוכלו לחנך את ילדיכם להתנהלות כלכלית אחראית?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ילדים הם העתיד שלנו ואנחנו צריכים להכין אותם לעתיד. זה לא רק דבר טוב אלא גם דבר חשוב מאוד לעשות. עלינו לחנך את ילדינו לניהול פיננסי, כדי שיהיו להם את הידע והכישורים הדרושים בעתיד. מטרת מאמר זה היא להציג את הנקודות העיקריות שעל הורה לזכור בכל הנוגע לניהול פיננסי.

הבעיה של חוסר הידע הפיננסי בקרב ילדים היא בעיה גדולה. הם לא מודעים לחשיבות החיסכון וההשקעה. הפתרון לבעיה זו הוא חינוך בנושאים אלו.

הדבר הכי חשוב לעשות כשאתה הורה הוא לחנך את הילדים שלך כך שהם יוכלו להיות איתנים כלכלית. עתיד המשק יתבסס על חינוך. חשוב שילדים יהיו בריאים כלכלית ויבינו את המושג כסף.

חיסכון בכסף בעידן הדיגיטלי:

הדור הדיגיטלי גדל מהר יותר מאי פעם. כעת ברור שהעולם הדיגיטלי שינה לחלוטין את האופן בו אנו חיים ועובדים.

הדור הדיגיטלי הקל עלינו לגשת למידע, לחוות דברים חדשים ולהישאר מחוברים עם חברים ובני משפחה. עם זאת, יש גם יתרונות כמו האפשרות של ילדים ובני נוער כיום להרוויח כסף בעצמם באמצעות יזמות באינטרנט. כיום יש דרכים רבות בהם הילדים יכולים להרוויח כסף דרך האינטרנט, ללא צורך בכרטיס האשראי של ההורים או באמעצות השקעה כלשהי.

מאיזה גיל לתת לילדים דמי כיס?

הדרך הטובה ביותר לתת דמי כיס לילדים היא להגדיר תקציב ולעמוד בו. אם יש לכם תקציב, תוכלו לתכנן מראש ולקנות את הדברים שיעזרו לילדכם להרגיש טוב לגבי עתידו.

גיל הילדים בו הם רשאים לקבל דמי כיס צריכים להחליט על ידי ההורים. ככל שילדים מתבגרים, הם צריכים יותר כסף לצרכי היומיום שלהם. סכום הכסף שניתן כדמי כיס צריך להחליט על ידי ההורים בהתאם לרמת ההכנסה שלהם. כמו כן, יש להחליט מתי וכמה זמן יפנו ההורים לפעילויות של ילדיהם, כמו שיעורי ספורט או מוזיקה וכדומה, על מנת לוודא שיש להם מספיק זמן להתפתח מבחינה אינטלקטואלית ורגשית.

לא פעם אומרים שעדיף לתת לילדיכם דמי כיס מאשר להשאיר אותם בכוחות עצמם. אולם מאיזה גיל כדאי להתחיל לתת לילדיכם דמי כיס?

לתיאום ייעוץ כלכלי למשפחות>>>

נראה שהתשובה לשאלה זו נתונה לוויכוח כבר שנים רבות. יש אנשים שמאמינים ברעיון שעדיף להתחיל לתת לילדים שלך דמי כיס כשהם צעירים, מכיוון שזה יעזור להם לפתח הרגלים ודפוסי חשיבה טובים. אחרים חושבים שמוקדם מדי להשקעה כזו ועדיף להשאיר אותם עד שהם מבוגרים יותר.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

סקידים מפלסטיק – מתי נשתמש בהם?

רגלית פלסטיק, אשר נקראות גם סקידים מפלסטיק, ניתנות לחיבור למשטחים, וכך מחזקות אותם ומאפשרות שינוע יעיל יותר באמצעות עגלות למשטחים. החיזוק מאפשר גם הנחה על

קרא עוד »
טאבלט מיני

האם טאבלט מיני שווה השקעה?

טאבלט מיני בהחלט יהיה שווה את העלות שלו וזאת מכיוון שהוא יוכל לאפשר לכם לצרוך מדיה ולעשות שימוש בכל האפליקציות האהובות עליכם וזאת כאשר המסך

קרא עוד »