ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

כיצד נהפוך משרד קטן לגדול יותר מבלי להשכיר עוד שטח?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

העבודה בעסק הולכת וגדלה וכעת הגיע הזמן לקבל עובדים חדשים על מנת להגדיל את המכסה החודשית לטפל באותם לקוחות חדשים. לעתים מיקום המשרד בבניין אינו יכול לאפשר לנו שכירת שטח גדול יותר וההכנסות עדיין לא מספיקות כדי לעבור למשרד אחר גדול יותר. במקרה כזה תצטרכו לשנות את העיצוב במשרד הקיים על מנת לפתוח בו יותר מקום לעובדים החדשים שלכם.

רוצים לצרף עוד עובדים למשרד שלכם?

העסק מתרחב? נהדר! כעת תוכלו לצרף עובדים חדשים, להגדיל את ההכנסות ו… רגע רגע… כדי לקבל עובדים חדשים אתם צריכים עוד עמדות עבודה לא? כיצד תוכלו לעשות זאת אם אתם באותו משרד ונדמה היה לכם שאתם כבר מנצלים אותו כראוי? ובכן, אינכם רוצים לזרוק שולחנות באמצע המעבר ולזרוק את העובדים לשם ולהעניק להם תחושה של זלזול. הדרך הטובה ביותר להפוך את המשרד הקטן לגדול יותר היא באמצעות מעצב פנים מקצועי ומנוסה שיסייע לכם בעיצוב פרקטי המתאים לצרכים החדשים שלכם.

על מה חשוב לשים דגש בעת עיצוב המשרד?

כל עיצוב משרדים מתחיל באפיון קצר שבין בעל העסק למעצב הפנים. האפיון הוא חלק חשוב מאוד בתהליך העבודה שכן על המעצב להיות קשוב לצרכי הלקוח ומשם להפיק את העיצוב המרשים והמתאים ביותר למצב החדש. אם אתם זקוקים לעמדות עבודה חדשות – ייתכן ותזדקקו לשיפוץ קטן במשרד. אם היו לכם 7 עובדים במשרד קטן ואתם צריכים כעת 10 עובדים, הרי ש2 הפתרונות היחידים הם: שכירת משרד גדול יותר או עיצוב מקצועי יותר של המשרד הנוכחי.

לרושם ראשוני אין תחליף:

שכירת מעצב פנים מקצועי תתרום לכם רבות, הרבה מעבר להכנסת עובדים חדשים למשרד שלכם. משרד מעוצב, נקי ומסודר תורם רבות לשביעות רצונם של העובדים ולכן גם באופן ישיר על הביצועים והתפוקה שלהם. כמו כן משרד המעוצב בטוב טעם אך שומר על הפונקציונאליות שלו יכול לעשות רושם ראשוני חיובי מאוד ללקוחות שלכם המגיעים לפגישה בתוך המשרד. משרד מבולגן ומנוכר יכול לשדר את ההיפך הגמור ולכן אין להקל בכך ראש.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו