ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

שרשרת יהלומים – עד כמה זה באמת יקר?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

שרשראות יהלומים הפכו לדרך נפלאה להתקשט, בעוד שבמוזיאונים בכול העולם! אנו יכולים להתבונן בסגנונות שונים של שרשראות שהיו פופולאריים בשנים קודמות. שרשרת יפה או ענק יוקרתי – הוסיפו חן ויקרה לגברים ונשים בכול העולם, בעוד שישנן עדויות כי שרשראות היו נענדות על צווארם של מלכים, מלכות, נסיכים, נסיכות, אצילים וגבירות, ואף מנהגי שבטים וראשי צבאות. כיום – שרשרת המשובצת ביהלומים – עדיין מעידה על יוקרה, אך היא אביזר אופנתי, כמו גם פריט שכיף להעניק וכיף לקבל במתנה. 

אודות שרשראות יהלומים

שרשרת יהלומים אמיתיים היא אכן פריט יקר, והיא מהודרת יותר משרשרת אשר משובצת באבני חן מסוגים שונים. עם זאת, באמצעות השוואת מחירים ובחירת גודל היהלום, שקיפות מתאימה ועוד, אפשר להוזיל עלויות ולהעניק שרשרת כזאת לכל אחת ואחד. 

בעולם התכשיטים וחנויות שנמצאות גם און ליין – אפשר לבחון מגוון רחב של תכשיטים ולהתאים את הפריט המתאים יותר גם לתקציב שלכם, אבל גם עבור זה אשר לו אתם מעניקים את המתנה. 

שימו לב!

כאשר אתם בוחרים תכשיטי זהב עם יהלומים, יש לוודא כי האבנים אמיתיות זאת על ידי צירוף תעודה גמולוגית אותה תקבלו בעת הרכישה. אם יש לכם חשש אודות מקוריות היהלום – בחנו אותו על ידי צורף, או על ידי שיטות לאבחון יהלומים. בכך תהיו בטוחים שרכשתם פריט איכותי. 

כמה עולה שרשרת יהלומים? 

כאשר אתם מחפשים אחר התכשיט, רצוי להבין מהו התקציב שלכם, איזה סגנון של תכשיט תרצו, וכמה יהלומים יהיו משובצים בו. מחיר הפריט יקבע כמובן בעיקר לפי כמות היהלומים, לפי גודל ומשקל היהלום, מידת האיכות שלו, הצלילות והליטוש, כמו גם האופן בו היהלומים משובצים בתוך השרשרת. 

כיום אפשר לבחור מגוון עיצובים של שרשראות החל מכאלה שמשובצים בהם מספר רב של יהלומים, עד לענק תכשיטים משובץ, או אפילו שרשרת זהב דקה עם תליון שבו יהלום אחד. השוו מחירים, בחנו את העיצובים השונים, ובאמצעות המקצוענים רכשו את התכשיט המתאים לכם מכול!

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »