ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

פקודות מסחר בבורסה – קונים ניירות ערך במחיר הרצוי

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מפולת לא צפויה של הבורסה עלולה להביא לנזקים משמעותיים אצל משקיעים שלא הגדירו פקודות מסחר בבורסה. מטרתן העיקרי של הפקודות הללו להגדיר יעד קבוע שיהווה נקודות יציאה וכתוצאה מכך לקבל את המחיר הרצוי מבחינתם בעבור ניירות הערך.

סוחרים עצמאיים שעושים שימוש בפלטפורמות למסחר בשוק ההון צריכים להכיר בסכנות שטמונות בהשקעה לא אחראית. אם אתם רוצים להיות שלמים עם ההשקעה שלכם ולדעת שאתם פועלים כמו מקצוענים, יהיה עליכם להבין תחילה איך להגדיר פקודות מסחר בבורסה.

תצמצמו את הסיכוי להפסדים משמעותיים

אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מפסידים סכומים עצומים של כסף בתוך זמן קצר, זה יהיה נחוץ שתפעלו לא רק להגדיר פקודות למכירה של מניות במחירים מוגדרים מראש, אלא גם תכירו את המניות שאתם משקיעים בהן ותשקיעו אך ורק סכומי כסף שאתם מוכנים להפסיד. השקעה חכמה עשויה להניב לכם תשואה נאה, ואילו השקעה לא חכמה עלולה לסכן את הכסף שלכם.

אנשים שמתכוונים לקחת ברצינות את ההשקעות שלהם בשוק ההון צריכים להבין כי זה משהו שיוכל לקרות אך ורק אם הם ילמדו איך להשקיע את הכסף שלהם במסגרת קורס או הדרכה מקצועית. נדרשת היכרות עם שוק ההון והנהלים המקובלת על מנת להשקיע את הכסף בצורה חכמה.

תלמדו איך להשקיע כמו מקצוענים

אתם לא צריכים לסכן את הכסף שלכם עם השקעות לא חכמות ומבלי הבנה אמתית של הדרך הנכונה לסחור בשוק ההון. אם אתם רוצים ללמוד איך להגדיר פקודות מסחר בבורסה ולהבין את כל מה שנלווה להשקעות חכמות, אתם רק צריכים לבחור בקורס רלוונטי שבמסגרתו תוכלו ללמוד בדיוק איך אתם צריכים להשקיע את הכסף שלכם.

> קראו על תיקוני שוק במדדים מובילים

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »