ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

פקודות מסחר בבורסה – קונים ניירות ערך במחיר הרצוי

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מפולת לא צפויה של הבורסה עלולה להביא לנזקים משמעותיים אצל משקיעים שלא הגדירו פקודות מסחר בבורסה. מטרתן העיקרי של הפקודות הללו להגדיר יעד קבוע שיהווה נקודות יציאה וכתוצאה מכך לקבל את המחיר הרצוי מבחינתם בעבור ניירות הערך.

סוחרים עצמאיים שעושים שימוש בפלטפורמות למסחר בשוק ההון צריכים להכיר בסכנות שטמונות בהשקעה לא אחראית. אם אתם רוצים להיות שלמים עם ההשקעה שלכם ולדעת שאתם פועלים כמו מקצוענים, יהיה עליכם להבין תחילה איך להגדיר פקודות מסחר בבורסה.

תצמצמו את הסיכוי להפסדים משמעותיים

אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מפסידים סכומים עצומים של כסף בתוך זמן קצר, זה יהיה נחוץ שתפעלו לא רק להגדיר פקודות למכירה של מניות במחירים מוגדרים מראש, אלא גם תכירו את המניות שאתם משקיעים בהן ותשקיעו אך ורק סכומי כסף שאתם מוכנים להפסיד. השקעה חכמה עשויה להניב לכם תשואה נאה, ואילו השקעה לא חכמה עלולה לסכן את הכסף שלכם.

אנשים שמתכוונים לקחת ברצינות את ההשקעות שלהם בשוק ההון צריכים להבין כי זה משהו שיוכל לקרות אך ורק אם הם ילמדו איך להשקיע את הכסף שלהם במסגרת קורס או הדרכה מקצועית. נדרשת היכרות עם שוק ההון והנהלים המקובלת על מנת להשקיע את הכסף בצורה חכמה.

תלמדו איך להשקיע כמו מקצוענים

אתם לא צריכים לסכן את הכסף שלכם עם השקעות לא חכמות ומבלי הבנה אמתית של הדרך הנכונה לסחור בשוק ההון. אם אתם רוצים ללמוד איך להגדיר פקודות מסחר בבורסה ולהבין את כל מה שנלווה להשקעות חכמות, אתם רק צריכים לבחור בקורס רלוונטי שבמסגרתו תוכלו ללמוד בדיוק איך אתם צריכים להשקיע את הכסף שלכם.

> קראו על תיקוני שוק במדדים מובילים

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

מה זה משכנתא הפוכה?

שעבוד של נכס מקרקעין בתור בטוחה להחזרת הלוואה זוהי משכנתא הפוכה. היתרון שלה הוא שהלווה לא צריך לשלם למלווה כל עוד הוא גר בנכס. משכנתא

קרא עוד »

איך לקנות ביטקוין?

אם אתם שואלים איך לקנות ביטקוין, אנו מניחים שאתם יודעים דבר או שניים על המטבע הדיגיטלי המפורסם בעולם. נסביר בקצרה על השער של המטבע ואיך

קרא עוד »

איך לבחור יועץ עסקי?

ייעוץ עסקי טוב יכול לעשות את ההבדל בין עסק כושל וגורר רגלים לעוסק מוצלח ופורח. כאן מגיע הצורך לבחור יועץ עסקי מוצלח וטוב שיכול לצעוד

קרא עוד »