ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

איך ניתן להתאמן בתקופת הקורונה?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

תקופת הקורונה הוציאה את כולם מהשגרה המוכרת. מתאמנים רבים מעידים על כך כי מצד אחד סגירת חדרי הכושר הקשתה על שגרת האימון שלהם אך מצד שני אפשרה להם להכיר דרכים חדשות להתאמן שלבטח ילוו אותם גם בהמשך. נכון, אמנם פעמים רבות קשה יותר להתאמן ללא מסגרת וללא מאמן או דמות סמכותית אשר דוחקת בך להמשיך ולהתקדם אך הקורונה הוכיחה לנו שעם כל הקושי זה אפשרי. 

דרכים להתאמן בבית

אמנם הקורונה שינתה סדרי עולם ומכוני הכושר לא מאפשרים יותר אימונים מסודרים אך עדיין קיימות דרכים להתאמן. על מנת להצליח לשמור על רמת פעילות זהה לזאת שהייתה קודם תקופת הקורונה הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לרכוש אביזרי ספורט. בין אם מדובר במשקולות, ספות כושר, ציוד קרוספיט או מזרן יוגה כדאי שתרכשו אותו לביתכם. כאשר הציוד נמצא מול העיניים שלנו המוטיבציה עולה וקל לנו יותר להניע את עצמנו לאימון. על ידי בחירה של תרגילים מהאינטרנט או אימונים דרך הזום תוכלו לחדש לכם את השגרה ולהביא את עצמכם להתאמן ממש כמו בחדר הכושר. 

כמובן שעל מנת להשלים את התמונה ולייצר לעצמכם אימון מושלם מתחילתו ועד סופו חשוב להשתמש גם בתוספי תזונה אשר יוסיפו לגוף שלכם את כל מה שהוא צריך על מנת להמשיך ולבנות את עצמו.

החשיבות של אימון גם עכשיו

אמנם התקופה הנוכחית אינה פשוטה וחוסר הוודאות הקיימת בשטח מעיבה על מצב הרוח של רבים מאיתנו. הנטייה היא כמובן להפסיק להתאמן, לזלזל בתזונה ולשקוע בדכדוך. אך חשוב מאוד לזכור שאימון טוב הוא דבר קריטי דווקא עכשיו כיוון שיש ביכולתו לשפר את מצב הרוח שלנו, להרים אותנו ולהכניס קצת אור לאפרוריות השוררת כרגע בעולם. ראו כאן ציוד לחדר כושר ברמת גן!

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו