ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

איטום ושיקום קירות – מי מתמחה בזה?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כל מבנה וכל חומר, מוצר או כלי מתבלה במהלך שנות השימוש בו. כן, זה דרך העולם ואין דרך להימלט מהבלאי ומהשחיקה. מה שכן צריך ואפשר לעשות זה לשמור על כללי השימוש, לבצע מפעם לפעם פעולות אחזקה כנדרש וכמובן – לשקם את הנזקים ולהחזיר את הדברים למצבם התקין. זה רלוונטי גם בנושא איטום ושיקום קירות חיצוניים. כי במהלך השנים נחשפות שכבות עמוקות יותר במבנה, האיטום נפגע וגם שכבות עמוקות יותר מתקלפות. התוצאה היא מבנה שסופג נוזלים ומאפשר חלחול של טיפות מים פנימה.

חברה שמתמחה באיטום ושיקום קירות

במידה והמבנה אינו אטום דיו, וכתוצאה מכך הקירות נרטבו – יהיה צורך למצוא חברה מקצועית עבור איטום מחדש לצד שיקום הקירות. התהליך הזה כולל שני פרקים עיקריים. הפרק הראשון הוא איטום יסודי. הוא כולל בדיקה יסודית של המבנה ומציאת נקודות התורפה שלו. לצד זאת יש לבצע שיקום של הקירות שכבר נחשפו למים. 

מה כולל השיקום?

לאחר שבוצע איטום מקצועי ומלא ניתן לעבור לשלב הבא, שלב השיקום. הוא כולל ייבוש יסודי ומלא של הקירות. לאחר שבוצע הייבוש והקירות אינם לחים בכלל, ניתן להתחיל במלאכה. היא תכלול הסרת שכבות שנרטבו או שכבות שהתמלאו בעובש כתוצאה מרטיבות. לאחר מכן מבצעים טיוח מחדש וכן צביעה. כל העבודה הזו מטרתה אחת – לחדש את הקיר מהשורש ולהסיר כל מזכרת מהרטיבות שהיא ספגה. במידה ומצליחים בכך הקירות עתידים להראות חלקים ושלמים, ולהישאר כך למשך שנים ארוכות.

חברה שמתמחה באיטום ושיקום

ביצוע העבודה הזו דורש ידע ויכולות מקצועיות מאוד. על כן יהיה עלינו לברר ולחפש אחר חברה מומלצת, כדוגמת במרומיו עבודות גובה. חברה שיש לה מקצועיות רבה וניסיון באיטום ושיקום קירות ומבנים שספגו רטיבות.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

סקידים מפלסטיק – מתי נשתמש בהם?

רגלית פלסטיק, אשר נקראות גם סקידים מפלסטיק, ניתנות לחיבור למשטחים, וכך מחזקות אותם ומאפשרות שינוע יעיל יותר באמצעות עגלות למשטחים. החיזוק מאפשר גם הנחה על

קרא עוד »