ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

אביזרי אמבטיה שאי אפשר בלעדיהם

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

לעתים רכישה של אביזרים פשוטים לחדר האמבטיה יכולים לשדרג מהותית את הפונקציונליות של החדר ולאפשר לכם ליהנות מרמת נוחות הרבה יותר גבוהה. מתלבטים מה יהיה כדאי לכם לקנות על מנת לשדרג את חדר האמבטיה לא רק מבחינה עיצובית, אלא גם בפן הפונקציונלי? במאמר נשתף אתכם במספר רעיונות שיהיה כדאי לכם לשקול ברצינות ולהזמין אותם אונליין, כך שיגיעו ישירות אליכם ותתקינו אותם בקרוב. ראו דוגמא באתר Bathline!

  • ראש מקלחת – רוצים לראות את המים מגיחים מעליכם במקלחון? ניתן להתקין בקלות ראש מקלחת איכותי ולשלוט בעוצמת המים שתצא ממנו.
  • קולבים – כדי לתלות את הבגדים שלכם בנוחות בחדר האמבטיה, כמובן שלא יהיה כדאי לכם לוותר על רכישה והתקנה של קולבים איכותיים.
  • מראות מגדילות – הדרך הטובה ביותר להסתכל מקרוב על הפנים בחדר האמבטיה היא דרך מראות מגדילות, שמאפשרות לכם לראות בצורה הבררוה ביותר את הפנים שלכם ולטפל בהם בהתאם.
  • דיספנסרים – אם אתם רוצים לעשות שימוש נוח בסבון, כמובן שניתן להתקין פשוט דיספנסרים ליד הכיור ובתוך המקלחון. אנו בטוחים שזה פתרון מושלם בעבור רבים.
  • מדפי זכוכית – כדי למקם את השמפו וסבון הגוף שלכם במקלחון או ליד האמבטיה, ניתן להתקין מדפי זכוכית בקלות ובכך גם לשדרג את העיצוב והדרך שבה אתם מאחסנים את כלי הרחצה שלכם. 

רכישה של אביזרי אמבטיה באתר באטליין זה משהו שאתם יכולים לעשות בהזמנה מהירה ברשת. כך שאם אתם רוצים להקל על עצמכם את הדרך שבה אתם מחליטים לרכוש את הציוד והאביזרים, תעשו לעצמכם טובה ותוודאו שאתם עושים את זה אונליין דרך חנות משתלמת. זה יחסוך לכם לא מעט זמן ויאפשר לכם להיות מרוצים לחלוטין בכל ההיבטים. אתם רק צריכים להשוות בין כל האביזרים השונים והאיכות שלהם.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך עושים החזר מס

איך עושים החזר מס

החזר מס יכול 'לסגור לכם פינות' באופן מעולה. החזר כזה יכול לסגור את המינוס בבנק, לאפשר לכם לפרוע הלוואה או לצאת לחופשה שאתם פשוט חייבים,

קרא עוד »
כוחו של התת מודע

הכל על כוחו של התת מודע

זוכרים שלמדתם ללכת? לאכול? לרכב על אופניים? תת המודע שלנו הוא החלק הגדול יותר של התודעה כשהמודע הוא בעצם רק קצה הקרחון שלה. כוחו של

קרא עוד »
ניקוי בידיאי שלילי

ניקוי בידיאי שלילי

בישראל כיום ישנו מאגר מידע של כלל הנתונים הפיננסיים השונים של כל אדם. כלומר, הבנקים והחברות החוץ בנקאיות מעבירות למאגר המידע את כל המידע אודות

קרא עוד »