ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

שליחויות לחנות וירטואלית – למה כדאי להשקיע בחברה מקצועית?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

חנות וירטואלית היא חנות שמוכרת מוצרים בתחומים שונים בלי להביא את הלקוח פיסית לחנות. למעשה חנות וירטואלית יכולה להחזיק את הסחורה במחסנים או אפילו להשאיר אותה אצל סוכנים בתחומים מסוימים, ולמכור אותם באספקה ישירה ללקוח. אך בשונה מכל חנות פיסית, חנות וירטואלית חייבת לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם חברת שליחויות בארץ, זאת כדי לשנע באופן קבוע ורציף את הפריטים הנמכרים ללקוח שביצע את ההזמנה.

חשיבות המקצועיות של המשלוח

משלוח הוא אולי פעולה פשוטה שיש מי שסבור שכל אחד יכול לעשות אותה. כי בעצם מה מורכב בלהעביר חבילה ממקום למקום? בפועל חשוב לזכור כי המקצועיות כאן מהווה נקודת בעלת משקל רב. הנימוקים להלן:

  • תדמית – כמי שמחזיקים חנות וירטואלית חשוב לכם לשמור על תדמית מקצועית מול הלקוחות שמזמינים אצלכם. זה מתבטא גם בחברת השילוח. כאשר מפקידים את החבילה בידיים של שליחים מקצועיים החבילה מתקבלת בנימה אחרת אצל המקבל.
  • בטיחות – כל חבילה שיוצאת לדרך צריכה להיות בטוחה מאוד. כלומר, חייבים להיות בטוחים שמפקידים אותה בידיים של שליח אמין שניתן לסמוך עליו שיבצע את השליחות כהלכה. רק חברה מקצועית מספקת את הביטחון הזה.
  • זמינות – כדי לספק מוצרים ללקוחות, חייבים חברת שליחויות לחנות וירטואלית ברמת זמינות גבוהה. הזמינות הזו מאפשרת לנו להביא את החבילה ללקוח במהירות – קרוב ככל האפשר למועד הקנייה. צריך לזכור שהזמינות ומהירות השילוח אלו נקודות קריטיות בכל רכישה. כל לקוחות רוצים לקבל את המוצרים שהם בחרו כמה שיותר מהר.
  • התנהלות – שילוח מוצרים מצריך התנהלות ולוגיסטיקה מהחנות הווירטואלית. כאשר החברה מקצועית נוצר ריטואל מסודר ומתוכנן שאתם מכירים אותו ולומדים לעשות אותו הכי טוב שאפשר – ברמת יעילות ובמהירות גבוהות.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

מה זה משכנתא הפוכה?

שעבוד של נכס מקרקעין בתור בטוחה להחזרת הלוואה זוהי משכנתא הפוכה. היתרון שלה הוא שהלווה לא צריך לשלם למלווה כל עוד הוא גר בנכס. משכנתא

קרא עוד »

איך לקנות ביטקוין?

אם אתם שואלים איך לקנות ביטקוין, אנו מניחים שאתם יודעים דבר או שניים על המטבע הדיגיטלי המפורסם בעולם. נסביר בקצרה על השער של המטבע ואיך

קרא עוד »

איך לבחור יועץ עסקי?

ייעוץ עסקי טוב יכול לעשות את ההבדל בין עסק כושל וגורר רגלים לעוסק מוצלח ופורח. כאן מגיע הצורך לבחור יועץ עסקי מוצלח וטוב שיכול לצעוד

קרא עוד »