ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

תביעה לגמלת סיעוד ביטוח לאומי – איך זה עובד?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם אתם בתהליך של בקשה לגמלת סעד, כנראה ששמתם לב לכמות המסמכים הגבוהה שתצטרכו לארגן בשבוע הקרוב. 

אבל אין ברירה. כדי לקבל את הקצבה, תצטרכו להגיש את כל המסמכים הללו ועדכניים ככל האפשר. ככל שתקפידו על תהליך מדויק מבחינת המסמכים כך קטנים הסיכויים שיריצו אתכם ב- "לך ושוב" עם מסמכים אחרים שלא הבאתם או לא עדכניים מספיק. 

גמלת סיעוד מביטוח לאומי הוא תהליך שבסופו המבוטח אמור לקבל קצבה חודשית ועוד שלל הטבות המופיעות בסעיף הסיעודיים על פי תקנות החוק. 

אז איך זה עובד? המשיכו לקרוא כדי לדעת. להמשך קריאה בנושא תביעה לגמלת סיעוד ביטוח לאומי

תביעה לגמלת סיעוד ביטוח לאומי:

אם אתם רוצים לתבוע את ביטוח לאומי, השלבים הם די פשוטים. בתור התחלה, אתם צריכים להגיש בקשה לגמלת סיעוד. באתר של ביטוח לאומי נמצאים כל הטפסים. עליכם להוריד אותם ולמלאות ככל שנדרש.

השלב השני הוא לצרף את המסמכים המתאימים. כאן תצטרכו לעשות עבודה קצת יותר יסודית. עליכם להביא אישורים והמלצות מהרופא שתומכים בכך שמצבו של הקשיש אכן סיעודי. ככל שיהיו לכם אישורים ועדויות או מסמכים אחרים שמעידים על כך שזהו מצבו, התביעה תתקבל ביתר קלות.

בנוסף, עליכם להביא מסמכים שמפרטים את המצב הכלכלי המלא של הקשיש. מן הסתם, אם הקשיש הוא בעל נכסים הגמלה שלו תהיה נמוכה וכלל לא בטוח שהוא יהיה זכאי לה. 

בפירוט הכלכלי עליכם לכלול את ההכנסות החודשיות שלו, נכסים שברשותו וכדומה. 

אם ביטוח לאומי דוחה את בקשתכם שוב ושוב, זה בדיוק הזמן לפנות לעורך דין מומחה שמכיר את ההתנהלות היטב כדי שיעזור לכם לקבל את מה שמגיע לכם בצורה הטובה ביותר ללא עיכובים נוספים. למידע נוסף עורך דין גלעד רמתי

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »