ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

הסכם ממון אונליין- מה זה?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הסכם מקוון נועד לספק לך דרך מהירה וקלה להגן על הכספים האישיים שלך. הוא מכסה נושאים כמו איך ההסכם יעבוד, מה הוא יכסה ומה יקרה אם לא ימלאו אותו.

ההסכם כולל ארבעה חלקים:

1. תנאי הסכם כלליים

2.מדיניות פרטיות

3.הצהרת גילוי פיננסי

4.הסכם שיהיה כבול לתנאי הסכם זה.

הסכמי ממון מקוונים הם חוזים משפטיים אשר נוצרים באינטרנט בין בני זו, ויש להם אותה השפעה כמו הסכמים מסורתיים.

הסכמי ממון מקוונים צוברים פופולאריות בגלל הנוחות שלהם והקלות שבה ניתן ליצור אותם. למעשה, ישנה עלייה במספר ההסכמים המקוונים מכיוון שהם מאפשרים לאנשים להימנע ממעבר למשרד עורך דין או חתימה על מסמך נייר. הסכמים מקוונים מספקים הגנה לשני הצדדים המעורבים בחוזה והם חסכוניים יותר מאשר חוזים מסורתיים.

הסכמי ממון מקוונים הופכים נפוצים יותר. הם משמשים כדי לעזור לאנשים למנוע סכסוכים כספיים ולהגן על האינטרסים שלהם במקרה של פרידה. ההסכם כולל את הסכום הכולל שישולם על ידי הצד הראשון וכמה זמן ייקח לו לשלם – הסכום הכולל שישולם על ידי הצד השני וכמה זמן ייקח לו לשלם

איך הוא בנוי? 

הסכם ממון מורכב משני חלקים: ההצעה והקיבול. ההצעה נעשית על ידי צד אחד, והקיבול על ידי אחר. ברוב המקרים, מוצעת הצעה לרכוש או למכור נכס או מניות.מטרת מסמך הסכם ממון זה היא לקבוע מה יעשה כל אחד מהצדדים במקרה של מחלוקת, וכן להגדיר כל הסכמים אחרים שעשויים להתקיים ביניהם.

הסכם ממון הוא חוזה בין שני צדדים שבו צד אחד מסכים לשלם לשני סכום כסף מסוים בתמורה לשירות כלשהו. ניתן לכתוב את ההסכם בכל צורה, אך חייב להיות ברור שאין מדובר בהבטחה לתשלום. 

צרו קשר עם עורך דין גירושין >>>

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

תביעות תאונות אישיות: חשוב שתדעו

תאונות אישיות נפוצות מאוד ויכולות לקרות בכל שלב בחייך. תאונות אלו עלולות להיות קטסטרופליות אם הן מתרחשות בצורות שונות.  חשוב להבין את ההיבטים המשפטיים של

קרא עוד »