ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

שירות משלוח חלב למשרדים – איך זה עובד?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מכירים את זה שאתם מגיעים לפינת הקפה אחרי שעות עמוסות בעבודה שבהם ניסיתם להספיק כמה שיותר עד לשעת ההפסקה המיוחלת? כל מה שאתם רק רוצים בשלב הזה זה להכין לכם כוס קפה רותח ומתוק עם חלב טרי ולשבת לשתות אותו עם כמה עוגיות. אך החלום נגוז במהירות כאשר אתם מגלים כי חסרים מוצרי מכולת בסיסיים, החלב במקרר נגמר ואף אחד לא טרח לעדכן אתכם, או לחילופין, לרכוש שקית חלב חדשה.

פינת קפה יש? צריך גם חלב

אז כן. גם אם יש בעסק פינת קפה, זה לא מספיק. צריך גם שהיא תהיה מאובזרת בכל מה שצריך בשביל שהיא תהיה יעילה ותשרת את העובדים כמו שצריך. אז מה שצריך להיות בפינת קפה זה כמובן מיחם מים חמים או מיניבר, קפה טעים ואיכותי, סוכר וסוכרזית והכי חשוב, לא לשכוח את החלב. בניגוד לשאר הדברים, החלב הינו מוצר שלא מחזיק מעמד להרבה זמן והתוקף שלו פג יחסית מהר. על כן, צריך לדאוג לאספקה שוטפת של חלב ואי אפשר לקנות כמות גדולה מידי מראש.

מי יקנה היום חלב? – הסוף לדילמה

הרבה עסקים פשוט עושים תורנות בין העובדים מי ילך לקנות חלב באיזה יום או לחילופין, קובעים שמי שמסיים את החלב בעת הכנת הקפה שלו, הוא זה שצריך לצאת למכולת הקרובה ולרכוש חלב חדש עבור העובדים הבאים אחריו. אבל, כמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם, זה לא תמיד עובד. פה זה שוכח, שם זה עמוס והשלישי, סתם לא בא לו לצאת מהמשרד הממוזג. אבל זהו, זה נגמר. מהיום לא צריך לדאוג יותר. מזמינים שירות משלוח חלב טרי למשרדים והם דואגים לכם לאספקה שוטפת של חלב.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »