ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

רחמים שקלים – הנה הטיפים שלו לקניית נכס

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם יש לכם תכנית לקנות נכס מקבלן אז בוודאי תשמחו לשמוע את הטיפים של רחמים שקלים אשר צברו לעצמו מוניטין מרשים כאחד שיודע להקים פרויקטים מאוד מרשימים ולעשות זאת תוך כדי שמירה על סטנדרטים מקצועיים חסרי פשרות לאורך הדרך. הניסיון שלו יסייע לכם להבין כיצד יהיה נכון לקנות את הנכס הבא שלכם.

רחמים שקלים ממליץ להתייחס לאמינות הקבלן

על פי דעתו של רחמים שקלים, יהיה רצוי לברר בנוגע לאמינותו של קבלן כזה או אחר שאתם חושבים לקנות ממנו את הנכס שלכם על הנייר. תוכלו לברר בנוגע לחוות דעת של לקוחות עבר וזאת לצד כך שאפשר להסתכל על פרויקטים שבוצעו על ידו. כך תוכלו להבין בצורה טובה יותר אם מדובר במישהו שיוכל להציע לכם מענה הולם ולהעביר בדיוק את מה שהוא מבטיח לכם.

בחרו בקבלן עם פרויקטים מרשימים מאחוריו

דבר נוסף שתרצו לעשות כאשר אתם מחפשים נכס מקבלן זה לשים לב לכך שהקבלן הוא אחד שכבר הצליח ליצור פרויקטים מרשימים וכאלה שהיו עומדים בציפיות שלכם מבחינת איכות הבנייה, מיקום או מבנה של החדרים.

רחמים שקלים ממליץ כי כאשר בוחרים בקבלן עם קבלות אז ההחלטות שלכם יוכלו להיות הרבה יותר קלות ויהיה ניתן מצדכם לקנות נכס שבאמת תהיו בראש שקט בכל הנוגע לקנייה שלו. אז שימו לב כי אתם מבינים את העניין הזה היטב ויודעים לפעול בהתאם כדי להשיג מענה הולם שיספק אתכם לחלוטין. אך ורק כך הכול יתנהל כפי שהייתם רוצים ולא תהיו במצב בו הקבלן בו בחרתם הוא אחד שלא עומד הבטחות שלו או איננו זמין במידה שכל אחד מכם היה מצפה לה. היו בטוחים בכך.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

תביעות תאונות אישיות: חשוב שתדעו

תאונות אישיות נפוצות מאוד ויכולות לקרות בכל שלב בחייך. תאונות אלו עלולות להיות קטסטרופליות אם הן מתרחשות בצורות שונות.  חשוב להבין את ההיבטים המשפטיים של

קרא עוד »