ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

איך מתנהלים נכון כשמדובר בדמי כיס לילדים?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

רוצים להתנהל בצורה הכלכלית האחראית ביותר עם הילדים שלכם? דרך מעולה לעשות זאת תהיה על ידי כך שתקציבו לכם דמי כיס בצורה נבונה ואחראית. ישנם מספר טיפים מעולים בנושא שיוכלו לסייע לכם להבין מהי הדרך הנכונה ביותר להתנהל בכל הנוגע לכך.

חלקו דמי כיס שווים לילדים

אם תרצו למנוע ריבים בין הילדים ולאפשר להם להיות מסופקים מדמי הכיס שהם מקבלים, דבר ראשון ומאוד חשוב שתצטרכו לעשות זה לוודא כי כולם מקבלים דמי כיס בגובה זהה. במידה ולא יהיה כך, סביר מאוד להניח שיהיו וויכוחים רבים והילדים ירגישו חוסר שביעות רצון.

היו פתוחים עם הילדים בנוגע לדמי הכיס

דברו באופן ישיר עם הילדים מה גובה דמי הכיס שהם יוכלו לקבל, מדוע אינכם יכולים לתת מעבר לכך ולצד זאת שימו לב כי אתם גם מכווינים אותם להתנהל בצורה חכמה מבחינה כלכלית עם דמי כיס לילדים שאתם נותנים.

כך יהיה מדובר בשיעור חינוכי עם תועלת רבה אשר יוכל לאפשר לכל בני המשפחה להיות מרוצים. הילדים יקבלו מבוקשם וירכשו מוצרים שהם אוהבים ואתם תחנכו אותם לחיסכון והתנהלות פיננסית נכונה.

תיאום ציפיות בנוגע לדמי הכיס

עניין אחרון שיוכל להיות מאוד מועיל בכל הנוגע לדמי הכיס יהיה לבצע תיאום ציפיות עם הילדים שלכם. נסו לומר להם בבירור מה יהיו דמי הכיס ולמה הם צריכים לצפות. בדרך זו כל הילדים שלכם יהיו מרוצים לחלוטין ולא תהיינה אי הבנות כלשהן בכל הנוגע לגובה דמי הכיס או המועד בו הילדים צפויים לקבל אותם.

זכרו, ככל שיהיו יותר כנים ומתואמים עם הילדים בכל הנוגע לדמי הכיס, כך הדבר יאפשר להתנהל בצורה נעימה וחלקה יותר.

https://www.alonbiran.com לצורך ייעוץ וליווי כלכלי משפחתי.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »