ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

חלוקת מגנטים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

חלק זה דן בהפצת מגנטים על דלתות. הוא ידון כיצד ומדוע מופצים מגנטים אלו, והיעילות שלהם בשיווק.

חלוקת מגנטים על דלתות היא טכניקה שיווקית אשר מסייעת ליצור תחושת בלעדיות.

הפצת מגנטים על דלתות יכולה לשמש מותגים על מנת לייצר תחושת בלעדיות. לדוגמה, אם מותג רוצה שהחנות שלו תיתפס כאקסקלוסיבית, הוא יכול להציב מגנטים על הדלת עם הלוגו או הסלוגן שלו.

שנים שזה עובד

חלוקת מגנטים על דלתות היא נוהג מקובל כבר שנים בענף השיווק. הפצת המגנטים יכולה להתבצע בדרכים שונות כמו מדלת לדלת, באמצעות פליירים, ובאמצעות שיווק דיגיטלי. שיווק הוא עסק תחרותי ביותר. חשוב למשווקים להבין את חלוקת המגנטים על דלתות.

הפצת מגנטים על דלתות יכולה לסייע לצוות השיווק להבין כיצד מוצרי החברה שלהם מופצים בשוק. ניתן להשתמש בנתונים גם כדי לגלות היכן המוצר אינו מופץ ומדוע הוא לא הצליח להשיג אחיזה באזור או במדינה מסוימת – הפצת מגנטים על דלתות יכולה לשמש צוותי שיווק כדי להבין כיצד המוצרים שלהם מופצים בשוק, מה שיכול לעזור להם לקבל החלטות מושכלות לגבי העסק שלהם.

מגנטים שימשו זמן רב במכירות ושיווק

הם דרך בעלות נמוכה ובעלת השפעה רבה להעביר את המסר שלך. מתלה הדלת המגנטי הוא אחת הדרכים הפופולריות ביותר לחלוקת מגנטים על דלתות. הם קלים לשימוש, חסכוניים ומעניקים לך החזר נהדר על ההשקעה (ROI).

האפקטיביות של אסטרטגיה זו הוכחה על ידי מחקרים שמראים שהם מגדילים את מספר האנשים שנכנסים לחנות שלך עד 40%.

ניתן ליצור מגנטים עם עיצובים ומסרים שונים בהתאם לצרכי העסק שלך. יש אפילו כמה חברות שמשווקות את השירות קומפלט – ייצור המגנטים + החלוקה שלהם באזורים הרלוונטיים עבורך – זה הוא תהליך שיווק שחשוב להתייעץ עליו עם אנשי מקצוע כמו למשל לוטוס מדיה גרופ על מנת לא להפסיד כסף לשווא!

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

תביעות תאונות אישיות: חשוב שתדעו

תאונות אישיות נפוצות מאוד ויכולות לקרות בכל שלב בחייך. תאונות אלו עלולות להיות קטסטרופליות אם הן מתרחשות בצורות שונות.  חשוב להבין את ההיבטים המשפטיים של

קרא עוד »