כמה עולים שירותי סיעוד פרטיים?

שירותי סיעוד פרטיים

אנשים נזקקים לשירותי סיעוד במצבים שונים כמו מצבי חיים זמניים בגלל תאונה או מחלה, או מצב סיעודי בגלל בעיות הזקנה המוכרות בשילוב מחלות שונות, פיזיות וקוגניטיביות. במקרים כאלה יש כמה אפשרויות לטפל בבן המשפחה, כמו: מוסד אשפוזי סיעודי, מחלקה סיעודית בדיור מוגן לקשישים או טיפול סיעודי פרטי בבית הקשיש. לכל אחת מהאפשרויות עלויות שונות והעלויות של מטופל סיעודי בבית הן כנראה היקרות ביותר משום שיש לדאוג לא רק למחיה אלא גם לשכירת מטפל סיעודי פרטי.

מי עובד בטיפול סיעודי פרטי?

את העבודה הזאת עושה בעיקר מטפל שהוא עובד זר, ולכך נוספת גם הביורוקרטיה של השגת אשרת העבודה לעובד זה לאחר התאמה שלו למשפחה ולקשיש, כמובן. לא תמיד זה מצליח ולא תמיד מוצאים את האדם המתאים ועל כך כבר נכתב רבות מחוויות של משפחות שונות בניסיון למצוא מטפל סיעודי פרטי שגם יאהב את המטופל שלו.

עלויות של שירותי סיעוד פרטי

שירותי סיעוד פרטיים לקשישים ולאנשים צעירים יותר שנזקקים לשירות כזה הוא עניין יקר למדי, משום שמלבד הציוד והתרופות ושירותים נוספים שנדרשים לטיפול באדם הסיעודי יש גם שכר של מטפל או מטפלת שחיים בדרך כלל עם הנזקק לו. השכר למטפל סיעודי יכול להגיע עד 8,000 ₪ בחודש, ואלה הוצאות שנלוות לשאר הוצאות המחיה והטיפול בקשיש. אם נוספות להם גם הסעות למקומות שונים לצורך טיפול ובדיקות ברכב מיוחד, ההוצאות עולות הרבה יותר.

מחירי סיעוד פרטי נוספים

אם רוצים לשכור מטפלת או אחות סיעודית פרטית לפי שעות ולשלב בטיפול המשפחה, המחירים נעים בין 80 ₪ לשעה לבין מאות שקלים לשעה לאחות פרטית. מחיר מחלקות סיעודיות ומקומות שמיועדים לסיעודיים נע בין 6,000 ₪ ל-15,000 ₪ לחודש, והטיפול והשהות שם כוללים את ההשגחה 24 שעות ביממה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טריא: אפיק השקעות שכדאי להכיר
טריא הוא אפיק השקעות חדשני שמתאים למשקיעים רבים, בעיקר למי שרוצה להשקיע באופן מבוסס טכנולוגי....
קרא עוד »
יונ 29, 2023
השקעות לטווח קצר וארוך
השקעות הן סוג של חיסכון בכסף לשימוש עתידי. יש מגוון רחב של השקעות אלטרנטיביות שאנשים יכולים לבחור...
קרא עוד »
פבר 26, 2023
למי ניתן לפנות עבור ביצוע סקרים טלפוניים?
אתם מנסים לשפר את השירות שאתם מציעים ללקוחות שלכם? לא ברור לכם איך תוכלו לעשות את זה? אם כך, כדאי...
קרא עוד »
מאי 03, 2022