ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מהו הר ביטוח

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כאשר אנו מדברים על כספים אבודים, אנו חושבים על הר הביטוח. כספים אבודים הינם כספים אשר איננו יודעים על קיימם. כלומר כספים ששייכים לכם, והלכו לאיבוד בדרכים שונות כגון בחשבונות בנק ישנים, קרנות פנסיה, חברות ביטוח, קופות גמל וכדומה. הר ביטוח הינו מנוע חיפוש, המציע לכל אחד אתור כספים נאבדים. על מנת להבין יותר את נושא זה, ניתן להסביר מהו תקפיד של מנוע זה וכיצד הוא פועל. עם זאת, אנו נברר אם קיימים חברות אחרות אשר ניתן לאלתר כספים.

מהו תפקידו של הר ביטוח

כפי שנאמר, הר ביטוח הינו מנוע המאתר כספים אבודים בחינם בכל חברות ביטוח בארץ. מנוע זה מאפשר להיכנס לאזור האישי, להעלות מסמכים הרלוונטיים ולהתחיל את התהליך של חיפוש כספים בחברות ביטוח. ישנם כמה סוגים של ביטוחים אשר ניתן לאלתר כספים אבודים:

  • הראשון הינו ביטוח בריאות הכולל סוגי ביטוח שונים לתאונות אישיות, תרופות, עובדים זרים, בדיקות ויעוץ, מחלות קשות, מחלות שיניים וסיעודי.
  • הביטוח השני הינו ביטוח לדירה, כלומר ביטוח המכסה פגמים שנגמרו לבית או לדירה.
  • עם זאת ישנו גם ביטוח לבית העסק, כמו הדירה, הוא מכסה הנזקים שיכולים לגרום בבית העסק.
  • בנוסף, קיימים גם ביטוחים לרכב פרטי או רכב צד ג', כלומר ביטוח לבעלי הרכב או לאנשים אשר נוהגים את הרכב.
  • ביטוח למקרה מוות הוא ביטוח המעניק לשארים סכום שנקבע בפוליסה.
  • ולסיום, ביטוח חובה לרכב, שמכסה נזקים במקרים של תאונות דרכים.

חברה לאיתור כספים

מלבד מנוע הר הביטוח, קיימים אתרים אשר מציעים שירות זה. יש לציין שהר ביטוח אינו מאתר את הכספים או מורה מהו סכום הכספים האבודים שיש לכם בחשבון, אלא רק מציג את הגופים הפוטנציאליים שבהם יש לכם כספים. את הבירור עצמו אתם מבצעים באופן עצמאי.

תכירו את האתר של מניב אשר מעניק שירות איתור כספים אבודים וביטוחים. הצוות המקצועי של האתר מבצע את כל החיפושים ומעניק שירות מלא, מהתחלה ועד סוף התהליך. בדרך הכלל, מבקשים אחוז על סכום אשר ימצאו, עם זאת ההשקעה שווה מכוון שתוכלו בצורה בטוחה ויעילה למצוא את כספכם.

היכנסו לאתר של מניב עכשיו ותזכו לשירות נפלא: https://www.moneyv.co.il

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »