ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

לימודי תעודה למטפלים מוסמכים – באיזה תחומים ולמי זה מתאים?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם אתם מעודכנים במה שקורה בעולם הפסיכולוגיה והייעוץ הרגשי או המשפחתי והזוגי – אתם בוודאי יודעים בעשורים האחרונים, כל נושא של טיפול רגשי וטיפול בגוף ונפש על ידי נקיטת פעולה, תרגול קשיבות, ניהול יחסי אנוש, ניהול מערכות יחסים, עבודה ביחידים או בקבוצות – הפך להיות נפוץ מאוד, חיוני והכרחי לניהול אורח חיים איכותי וטוב. 

מכונים העוסקים בהכשרה מטפלים בתחום המשפחה ובשאר תחומים, מציעים מרצים ותוכנית לימודים עשירה שמטרתה להכשיר מטפלים מקצועיים במגוון רחב של טיפולים ומטרות. 

אז איך לומדים להיות מטפל? 

בישראל יש מכונים המאפשרים הכשרות בתחומים שונים, כמו לימודי הנחיית הורים עם תכנית לימודית המכשירה אנשים להיות מומחים בטיפול וייעוץ הורי ומשפחתי. מי שילמד את התחום במכללה או במכון מקצועי – יוכל להנות הורים ולהדריך אנשים באופן פרטני ומשפחתי. לקריאה אודות לימודי קואצ'ינג

איך אפשר למצוא מקום לימודים טוב?

חפשו מכון מקצועי שיכול לספק לכם מידע מחקרי איכותי, תרגול נכון, חשיבה ולמידה כמו גם התבוננות והתמודדות עם בעיות שונות וסיטואציות נפוצות. נסו למצוא מכון שיוכל לספק לכם הרצאות עם מידע, מבואות, מאמרים מחקרים ודיונים על הנושא והתחום שבו אתם רוצים להתמחות.

בחרו מקום איכותי ללימודים והכשרה  שיספק לכם כלים עיוניים ומעשיים ללימוד הנושא שתרצו. חפשו מכון שיחזיר אותכם להיות מטפלים מן השורה הראשונה שיכולים לעבוד גם באופן פרטי וגם באופן ציבורי. אם תמצאו מכון איכותי מוסמך ומקצועי המציע הכשרת מטפלים במגוון רחב של תחומים,  תוכלו גם אתם למצוא מקצוע לחיים, לבצע שליחות של ממש ולסייע מאד בכל מה שנוגע לטיפול באנשים בוגרים או ילדים, בהורים ומשפחות, בזוגות וביחסים בינאישיים. למידע נוסף אודות לימודי תעודה

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו