ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מתנות לעובדים – הגעגוע למשרד ולמתנות התקופתיות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אין דבר חשוב יותר מאשר לפרגן לעובדים בסיום או בתחילת שנת עבודה חדשה. פירגון לעובדים יכול להיות על ידי מתנות שונות, גאדג'טים מעניינים וכמובן כל דבר שאפשר להטביע עליו את שם ולוגו החברה שלכם.

 

מתנות לעובדים – הגעגוע למשרד ולמתנות התקופתיות

להמציא רעיונות למתנות לעובדים, יכול להיות קשה להפליא, במיוחד עכשיו כשכל כך הרבה מהאינטראקציות שלנו מתרחשות באמצעות זום. אבל העיקרון הכללי של מתנה לעובד, נשאר זהה: אתם מחפשים פריטים מהורהרים ומהנים אך גם שאינם עולים יותר מדי ויותירו רושם טוב.

 

אביזרים לנייד

אם יש משהו שהעובדים שלכם תמיד ישמחו לקבל, זה תמיד יהיה אביזרים לטלפון הנייד. אביזרים אלה הם שימושיים ברוב המקרים ותמיד נחמד לחלק כאלה לעובדים. אם מתנות לעובדים חשובים לכם, נראה שמצאנו את המתנה המושלמת עבורם.

 

אוזניות ורמקולים

מי מאיתנו לא אוהב לשמוע מוזיקה? נראה שרבים שומעים מוזיקה בכל רגע נתון המאפשר להם זאת, כך שמתנה בסגנון רמקולים ושמע, יכולה להיות מושלמת עבור העובדים. לא רק שזו מתנה איכותית, אלא שהיא גם תשמש אותם למשך שנים רבות.

 

יודאיקה ופריטי קדושה

מנהלים מקום עבודה עם יהודים שומרי תורה ומצוות? בדיוק בשבילכם המתנה המושלמת שתוכלו לתת לעובדים שלכם היא יודאיקה ופריטי קודש – כאלה שיחזיקו אצל העובדים שלכם למשך שנים רבות וישמשו אותם לעיתים קרובות מאוד.

 

מחזיקי מפתחות או מתנות עם חריטה

מחזיק מפתחות ומתנות עם חריטה עליהן, נחשבים כבר שנים רבות למתנות הכי פופולריות שניתן לתת לעובדים בכל מקום עבודה. בין אם העובדים שלכם צעירים ובין אם הם מבוגרים, נראה שאלו המתנות הכי מוצלחות שאפשר לשמח בהן אותם.

 

מחפשים מתנות לעובדים? מתנות ממותגות לעובדים תמצאו בצחובוי.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

מה זה משכנתא הפוכה?

שעבוד של נכס מקרקעין בתור בטוחה להחזרת הלוואה זוהי משכנתא הפוכה. היתרון שלה הוא שהלווה לא צריך לשלם למלווה כל עוד הוא גר בנכס. משכנתא

קרא עוד »

איך לקנות ביטקוין?

אם אתם שואלים איך לקנות ביטקוין, אנו מניחים שאתם יודעים דבר או שניים על המטבע הדיגיטלי המפורסם בעולם. נסביר בקצרה על השער של המטבע ואיך

קרא עוד »

איך לבחור יועץ עסקי?

ייעוץ עסקי טוב יכול לעשות את ההבדל בין עסק כושל וגורר רגלים לעוסק מוצלח ופורח. כאן מגיע הצורך לבחור יועץ עסקי מוצלח וטוב שיכול לצעוד

קרא עוד »