ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מתנות לעובדים – הגעגוע למשרד ולמתנות התקופתיות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אין דבר חשוב יותר מאשר לפרגן לעובדים בסיום או בתחילת שנת עבודה חדשה. פירגון לעובדים יכול להיות על ידי מתנות שונות, גאדג'טים מעניינים וכמובן כל דבר שאפשר להטביע עליו את שם ולוגו החברה שלכם.

 

מתנות לעובדים – הגעגוע למשרד ולמתנות התקופתיות

להמציא רעיונות למתנות לעובדים, יכול להיות קשה להפליא, במיוחד עכשיו כשכל כך הרבה מהאינטראקציות שלנו מתרחשות באמצעות זום. אבל העיקרון הכללי של מתנה לעובד, נשאר זהה: אתם מחפשים פריטים מהורהרים ומהנים אך גם שאינם עולים יותר מדי ויותירו רושם טוב.

 

אביזרים לנייד

אם יש משהו שהעובדים שלכם תמיד ישמחו לקבל, זה תמיד יהיה אביזרים לטלפון הנייד. אביזרים אלה הם שימושיים ברוב המקרים ותמיד נחמד לחלק כאלה לעובדים. אם מתנות לעובדים חשובים לכם, נראה שמצאנו את המתנה המושלמת עבורם.

 

אוזניות ורמקולים

מי מאיתנו לא אוהב לשמוע מוזיקה? נראה שרבים שומעים מוזיקה בכל רגע נתון המאפשר להם זאת, כך שמתנה בסגנון רמקולים ושמע, יכולה להיות מושלמת עבור העובדים. לא רק שזו מתנה איכותית, אלא שהיא גם תשמש אותם למשך שנים רבות.

 

יודאיקה ופריטי קדושה

מנהלים מקום עבודה עם יהודים שומרי תורה ומצוות? בדיוק בשבילכם המתנה המושלמת שתוכלו לתת לעובדים שלכם היא יודאיקה ופריטי קודש – כאלה שיחזיקו אצל העובדים שלכם למשך שנים רבות וישמשו אותם לעיתים קרובות מאוד.

 

מחזיקי מפתחות או מתנות עם חריטה

מחזיק מפתחות ומתנות עם חריטה עליהן, נחשבים כבר שנים רבות למתנות הכי פופולריות שניתן לתת לעובדים בכל מקום עבודה. בין אם העובדים שלכם צעירים ובין אם הם מבוגרים, נראה שאלו המתנות הכי מוצלחות שאפשר לשמח בהן אותם.

 

מחפשים מתנות לעובדים? מתנות ממותגות לעובדים תמצאו בצחובוי.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »