הכירו את תיאטרון הרחוב של איתמר שחקנים

תיאטרון הרחוב של איתמר שחקנים

מתכננים מסיבת יום הולדת, פורים או כל סיבה אחרת למסיבה? עצרו הכל, מצאנו עבורכם את האטרקציה הטובה ביותר בעיר: מדובר בצוות שחקנים מקצועי, שמלבד היותם שחקנים הם גם אמני ריקוד, נגינה, להטוטים ואקרובטיקה – והכל עם תלבושות ססגוניות, איפור מהאגדות, בובות ודמויות על קביים. נשמע לכם דמיוני? כנראה שפשוט עוד לא הכרתם את איתמר שחקנים, בקרו באתרם.

מה עושים שחקני תיאטרון הרחוב של איתמר שחקנים?

תיאטרון רחוב הוא למעשה שם כולל להרבה מאד סוגים של מופעים, שבדרך כלל האלתור הוא מרכיב מרכזי בהם. לפי הזמנת הלקוח (וטוב, גם לפי רצונם של השחקנים באותו רגע…) המופע יתמקד במסר שאותו מבקש המארגן להעביר, ובמפגש חד פעמי ומופלא עם אנשים רנדומליים מהקהל. בשונה ממפעילים אחרים ומהצגות מוכנות מראש, במופעי הרחוב הללו, צוות איתמר שחקנים יכול להחליט בעצמו מה יהיה התחום הפיזי של הבמה (ניחשתם נכון – הרבה פעמים לא מדובר ברמפה המוגבהת שנמצאת מול הכסאות), הוא מחליט מתי מתחיל ונגמר המופע, והוא גם מחליט מה בדיוק לגלם ולשחק.

לאילו אירועים מתאים תיאטרון הרחוב?

צוות איתמר שחקנים למעשה מגדיר מחדש את המושג 'אטרקציה', בהתאימו את התכנים לכל גיל ומצב שבו יתקיים האירוע (למשל רעיון מעולה לפעילויות לפורים) . המופעים יכולים להיות מותאמים לילדים או למסר חינוכי מסוים, והם יכולים לשלב גם קריאייטיב ומסרים שיווקיים באירועים עסקיים למבוגרים. ההתאמה לקהל נעשית באופן מושלם – הן בשיחה המקדימה עם מזמין השירות והן במעמד המופע עצמו, תוך הבנה מושלמת של הקהל ושל רצונותיו. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמופעים והלהטוטים של הצוות, ולראות בעצמכם מדוע מדובר בקבוצת המשחק המקצועית והמעניינת ביותר שקיימת כיום בארץ. ניפגש בשמחות!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שואב אבק עם סוללה מול שואב חשמלי
שואב אבק עם סוללה הוא מכשיר שנועד להוות חלופה חסכונית וידידותית לסביבה לשואב האבק המסורתי. כוח...
קרא עוד »
מאי 31, 2023
פגע וברח
פגע וברח היא פגיעה ברכב, רכוש או הולך רגל כאשר הנהג הפוגע אינו עוצר כדי להגיש עזרה ולקיחת אחריות על...
קרא עוד »
יונ 09, 2022
חשבון משותף בין בני זוג – האם זה כדאי?
הרעיון של חשבון משותף הוא שבני זוג צריכים להיות מסוגלים לחלוק את הכספים והנכסים שלהם. זוגות צריכים...
קרא עוד »
ינו 19, 2023