ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

הכירו את תיאטרון הרחוב של איתמר שחקנים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מתכננים מסיבת יום הולדת, פורים או כל סיבה אחרת למסיבה? עצרו הכל, מצאנו עבורכם את האטרקציה הטובה ביותר בעיר: מדובר בצוות שחקנים מקצועי, שמלבד היותם שחקנים הם גם אמני ריקוד, נגינה, להטוטים ואקרובטיקה – והכל עם תלבושות ססגוניות, איפור מהאגדות, בובות ודמויות על קביים. נשמע לכם דמיוני? כנראה שפשוט עוד לא הכרתם את איתמר שחקנים, בקרו באתרם.

מה עושים שחקני תיאטרון הרחוב של איתמר שחקנים?

תיאטרון רחוב הוא למעשה שם כולל להרבה מאד סוגים של מופעים, שבדרך כלל האלתור הוא מרכיב מרכזי בהם. לפי הזמנת הלקוח (וטוב, גם לפי רצונם של השחקנים באותו רגע…) המופע יתמקד במסר שאותו מבקש המארגן להעביר, ובמפגש חד פעמי ומופלא עם אנשים רנדומליים מהקהל. בשונה ממפעילים אחרים ומהצגות מוכנות מראש, במופעי הרחוב הללו, צוות איתמר שחקנים יכול להחליט בעצמו מה יהיה התחום הפיזי של הבמה (ניחשתם נכון – הרבה פעמים לא מדובר ברמפה המוגבהת שנמצאת מול הכסאות), הוא מחליט מתי מתחיל ונגמר המופע, והוא גם מחליט מה בדיוק לגלם ולשחק.

לאילו אירועים מתאים תיאטרון הרחוב?

צוות איתמר שחקנים למעשה מגדיר מחדש את המושג 'אטרקציה', בהתאימו את התכנים לכל גיל ומצב שבו יתקיים האירוע (למשל רעיון מעולה לפעילויות לפורים) . המופעים יכולים להיות מותאמים לילדים או למסר חינוכי מסוים, והם יכולים לשלב גם קריאייטיב ומסרים שיווקיים באירועים עסקיים למבוגרים. ההתאמה לקהל נעשית באופן מושלם – הן בשיחה המקדימה עם מזמין השירות והן במעמד המופע עצמו, תוך הבנה מושלמת של הקהל ושל רצונותיו. אנו מזמינים אתכם להתרשם מהמופעים והלהטוטים של הצוות, ולראות בעצמכם מדוע מדובר בקבוצת המשחק המקצועית והמעניינת ביותר שקיימת כיום בארץ. ניפגש בשמחות!

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו