ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

הכל על השקעות אלטרנטיביות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

כדי לצאת לדרך עם רעיון, טוב ככל שיהיה, צריך יותר מרעיון בלבד. מטבע הדברים, בעידן הקפיטליסטי בו אנחנו חיים, כדי להגיע לתוצאות בתחום היזמות, יותר מכל צריך כסף. השקעות אלטרנטיביות הן מה שכולם מחפשים משום שעד שהחברה מגיעה לידי כך שהיא מונפקת בבורסה והופכת חברה ציבורית בה כל אחד יכול להשקיע, זו צריכה לעבור דרך חתכתים לא פעם כדי להגיע לסכומים הנדרשים ולתנאים שבאמת יאפשרו לה להפוך חברה ציבורית. 

השקעות אלטרנטיביות יכולות להיות כל מיני סוגים של השקעות. מטבע הדברים אנחנו לא מדברים על השקעה שנערכת דרך הבנק שגם הוא צריך לראות נתונים שונים כדי לתת את הכסף ליזם, מה שלא פעם פשוט מונע מיוזמות טובות לרקום עור וגידים. אם אתם מחפשים השקעות אלטרנטיביות לעסק שלכם, זה המקום לשמוע על כך.

אל תתפתו ונהלו את הסיכונים בחכמה

לפני שנדבר על השקעות אלטרנטיביות חשוב לנו להגיד: אל תשכחו כי מדובר על תחום מורכב. אנחנו לא פעם שומעים על אנשים שמגיעים עם יוזמות נהדרות שלא הגיעו לכדי מימוש בגלל שורה ארוכה של נסיבות. או כמו הפתגם הידוע: הדרך לגיהינום רצופה כוונות טובות. חשוב, גם אם אתם לוקחים הלוואות לא דרך הבנק, לזכור שבכל מקרה מה שלקחתם אלו הלוואות. מטבע הדברים אתם צריכים להיות בטוחים שאתם עושים את הצעדים הנכונים ולא לוקחים סיכונים מיותרים, קראו בהרחבה באתר wesocial

מה יכולות להיות השקעות אלטרנטיביות

  1. קרנות השקעה: קרנות של יזמים פרטיים או של גופים פיננסיים שיסכימו לתמוך ברעיון שלכם. 
  2. השקעה של יזמים פרטיים: תמיד אפשר ללכת ליזם פרטי ולקבוע דרך הסכם משותף כי זה יהיה משקיע כשיר של החברה. 
  3. לגייס הלוואת מזנין: הלוואה שנועדה בעיקר לתחום הנדלן.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו