ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

מקומות מעניינים שלא כדאי לפספס בטיול לסין

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

סין היא מדינה ענקית. מתגוררים בה כחמישית מכל תושבי כדור הארץ! המדינה היא בעלת היסטוריה מפוארת. נמצאים בה אתרים היסטוריים רבים, כפרים אוטנטיים, אתרים ארכיאולוגיים והרבה חדש שמשתלב עם ישן.

עם השנים הופכת סין ליעד תיירותי המושכת תושבים מכל העולם לבקר במדינה המרתקת. נמנה להלן מספר מקומות שממש לא כדאי לכם לפספס כשאתם מגיעים לאזור.

 

נופים מרהיבים, היסטוריה מכובדת, תרבות עשירה כל אלו הופכים את סין ליעד הכי מרתק בכל האזור של המזרח הרחוק. מדובר במדינה ענקית ממש. היא שווה בגודלה כמעט לכל אירופה! בכל אחד מהמחוזות בסין ניתן ליהנות מחוויות ייחודיות, הן קולינריות והן תרבותיות.

תרמילאים רבים יוצאים אליה ולא תמיד ממש מכוונים למקום ספציפי. הכירו מעט מהאתרים.

החומה הסינית

כדאי להכיר את החומה הסינית. היא אחת משבעת הפלאים שהעולם העתיק מציע. מדובר על מעל 6,000 ק"מ אבן עם היסטוריה ארוכה של שושלות סיניות שהתחלפו עם השנים. מדובר באתר תיירות פופולארי במיוחד.

העיר האסורה

מדובר בעיר שהייתה אסורה לכניסה והיא שימשה רק את בני משפחת המלוכה. העיר נבנתה בבייג'ינג בתחילת המאה ה – 15 והיא שימשה את שושלת המלוכה מינג וצ'ינג. העיר בנויה אולמות אולמות ושם קבלו הקיסרים פניות מהעם וניהלו משם את השלטון. ארבעה שערים לה לעיר האסורה היא מוקפת בחומה ובפיר מלא במים. המבנים ברובם משוחזרים או חדשים בעקבות שריפות שהיו במקום.

ארמון הקיץ בביג'ינג

בתוך גבולות העיר בייג'ינג שוכן ארמון הקיץ והוא מהווה עדות למקום הבילוי אשר שימש את משפחת המלוכה בתקופת הקיץ. בשנת 1988 שיפצה הקיסרית האלמנה צישי את הארמון שנהרס בעקבות מרד האופיום. היא ניהלה שם אורח חיים קיסרי לכל דבר במהלך חודשי הקיץ. היא כלאה בארמון את בנה הקיסר למשך 10 שנים עד למותו. היא מתה יום אחריו ומאז נזנח הארמון שוב עד שהוא שופץ בשנת 1949.

בגן ישנו מסדרון בארוך של 728 מטר! המסדרון מעוטר במעל 800 ציורים.

ישנם עוד הרבה מקומות בסין. לפני שאתם נוסעים, עשו מעט שיעורי בית באתר https://chineseinisrael.com/ כדי שלא תפספסו את המקומות השווים באמת!

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »