ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

סדנאות על הופעה מול קהל – למי זה מתאים?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

הוא משתק, הוא גם לנו להזיע, לרעוד ולעתים אפילו לחשוש – קבלו אותו – הפחד מהופעה מול קהל! ועכשיו ברצינות. הופעה מול קהל יכולה להיות מרתיעה לפעמים ועבור אנשים מסוימים זה נראה כמו משימה בלתי אפשרית. עבור אחרים זו יכולה להיות משימה שבשגרה והם אפילו יכולים ליהנות ממנה מאוד. סדנאות על הופעה מול קהל יכולות לסייע לכל אדם שיש לו פחד מעמידה מול קהל, בין אם מדובר בקבוצה קטנה או אלפי אנשים, לעמוד בצורה בטוחה יותר מול הקהל ולהעביר בצורה נכונה את המסר שלנו.

למי יכול לעזור סדנת הופעה מול קהל?

בבסיסו של דבר כל אחד ואחת מאתנו עשויים להגיע פעם למצב של עמידה מול קהל. בין אם זה סטודנטים הצריכים להציג מול הכיתה את פרויקט הגמר שלהם, אנשים העולים מול במה לתת עדות או לספר את הסיפור שלהם כהוכחה למוצר/שירות מסוים ועד מרצים העומדים מול אלפי אנשים, כוכבי ספורט המופיעים מול קהל ועוד.

  • שחקנים – שחקנים המופיעים מול קהל בתאטרון, סטנדאפיסטים ואומנים מסוגים אחרים צריכים את כישורי העמידה מול קהל כדי להצליח.
  • מרצים – בתחומים שונים המפעילים הרצאות, סדנאות, קורסים ועוד.
  • מנטורים – לא פעם עומדים מול קהל או קבוצה של אנשים.
  • מנהלים – המעוניינים לשפר את הביצועים שלהם ושל העובדים שלהם על ידי העבר מסר, דיבור כריזמטי ועוד.
  • אנשי מכירות – שיפור ביצועי המכירות על ידי שיפור כישורי העמידה מול קהל. 
  • מגייסי משקיעים – הנדרשים לדבר בביטחון ולהעביר בצורה מקצועית ונכונה את יתרונות המוצר החדש שהם מפתחים.
  • ועוד…

היכן נוכל ללמוד הופעה מול קהל?

ארגון "המעבדה" של שרון גדרון מספק מגוון סדנאות להופעה ודיבור מול קהל. מומלץ בחום להתרשם מהסדנאות והקורסים באתר ולבחור את הסדנה המתאימה לכם ביותר לשיפור הביצועים שלכם מול הקהל, העלאת הביטחון העצמי, מודעות לתנועתיות ולגוף שלנו במהלך העמידה מול הקהל ועוד.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

תביעות תאונות אישיות: חשוב שתדעו

תאונות אישיות נפוצות מאוד ויכולות לקרות בכל שלב בחייך. תאונות אלו עלולות להיות קטסטרופליות אם הן מתרחשות בצורות שונות.  חשוב להבין את ההיבטים המשפטיים של

קרא עוד »