שמאי רכב בקריות – איך נאתר שמאי אמין?

אם אתם גרים בקריות ועברתם תאונה עם הרכב שלכם, מסתבר שאתם מחפשים אחר שמאי רכב בקריות. ואם אתם צריכים שמאי רכב, אתם בטוח מעוניינים להיות בטוחים שאתם מאתרים שמאי אמין שתוכלו לסמוך על המילה שלו. שמאי שמחפש לספק לכם שירות מיטבי, ואין לו כל אינטרסים אחרים מול חברות הביטוח וגופים אחרים. לכן חשוב להבין כי לא בוחרים שמאי רכב בקריות בלי מחשבה. אלא מתבוננים היטב בעניין, לומדים את השטח, ורק לאחר מכן פונים אל שמאי מתאים ומומלץ. כי רק כך השירות שתקבלו יהיה משביע רצון ותוכלו לקבל מענה מתאים שמשרת את האינטרסים שלכם.

ניגודי אינטרסים מול חברת הביטוח

כל חברת ביטוח היא למעשה חברה מסחרית לכל דבר ועניין. והיא מציעה ללקוחות מוצרים מסוגים שונים שמכונים בשם פוליסה. פוליסה מגדירה בעצם מה כולל הביטוח שהלקוח רכב, כמה הוא משלם מידי חודש ומה תהיינה הזכויות שלו במקרה של תאונה או פגיעה ברכב, כאשר מדובר על ביטוחים בתחום הרכב. היות וחברת הביטוח לא מחפשת להוציא מהונה ולשלם כמה שיותר למבוטחיה, המבוטחים מוצאים את עצמם לא פעם מול צומת חסומה. הם מתמודדים עם נזקים חמורים וירידה משמעותית בערך כלי הרכב שברשותם, ואילו חברת הביטוח מתנערת, מתעלמת או מעגלת קצוות. מה שמביא לכך שהיא מאשרת סכום נמוך ביחס לנזק שנוצר לתשלום למבוטח. כולנו מבינים כי מדובר בעסק ביש. כי אם לא עבור מקרים שכאלו, לשם מה אנחנו מפרישים מידי חודש בחודשו כסף עבור ביטוח הרכב.

למצות את הזכויות שלנו מול חברת הביטוח

היות שכך עלינו לדעת כיצד לפעול על מנת למצות את הזכויות שלנו מול חברת הביטוח. איך עושים את זה? אחת הפעולות החשובות היא בחירה נכונה של שמאי רכב בקריות. שמאי הרכב שיגיע מטעמנו יערוך בדיקה לכלי הרכב, ויעלה על הכתב את הממצאים שלו. הוא יפרט אילו נזקים ספג הרכב ובכמה ירד ערכו בהשוואה לערך שלפני הפגיעה. שמאי אמין יחתור לזהות כל נזק על מנת לאפשר לנו לקבל את הפיצוי המקסימלי שמגיע לנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אירוח בקיבוץ
הקיבוץ הוא יישוב קהילתי בו חיים יחד אנשים מכל העולם במקום אחד. זה המקום היחיד שבו אתה יכול לחיות...
קרא עוד »
אוק 12, 2022
מה צריך למלא בטופס החזר מס?
טופס החזר מס לשכירים כולל סעיפים שונים אותם יש למלא בצורה מדויקת. חלק ראשון ושני -  בטופס החזר...
קרא עוד »
אפר 04, 2021
לא חייב להעניק לעובדים מתנות רק בחגים – 5 מוצרי פרסום זולים שאפשר לחלק לעובדים
חושבים להפתיע את העובדים שלכם עם מוצרי פרסום לא רק בתקופת החגים? ובכן, זה משהו שאתם יכולים לעשות...
קרא עוד »
דצמ 09, 2018