ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

איך לטפל בעובש בקירות?

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אין כמו בבית. הוא מספק את המקום הנוח והבטוח להיות עם האהובים שלנו ולהיות עם עצמנו. הבית גם יכול להיות מקום שבו ישנה תחזוקה לא מעטה, שאותה יש לבצע כדי לשמר את הבית ברמה טובה ובריאה. מה עושים כשמגלים עובש על הקירות? זו אכן בעיה נפוצה שחשוב לטפל בה בצורה נכונה. קראו בהרחבה על טיפול בעובש בקירות!

להבין מדוע נוצר העובש

קודם כל יש להבין כי עובש יכול להיות בקירות וגם בתקרה של הבית, ועובש יכול להמשיך ולהתפשט אל עבר כל מה שצמוד אליו, כמו ארון של בגדים או כל פריט אחר, כולל טקסטיל שנמצא שם.

לאחר שמבינים את הפרט החשוב הזה, כדאי לעבור אל הסרת העובש בצורה מהירה, אבל טרם לכן זה עוד יותר חשוב להבין מדוע העובש הזה נוצר לו על גבי הקירות מלכתחילה, כי רק לאחר שמבינים את המקור של הבעיה יכולים לחסל את הבעיה בצורה שלא תחזור בשנית. מה יכולים להיות המקורות לעובש על הקיר? חדר אמבטיה שאינו מאוורר דיו, חדר שבו יש נזילה מאחד הצינורות של המים, ואף חדר שכלל אינו נמצא בסביבה של הבית אלא יותר בסביבה של השכן שנמצא בקומה מעל, שאצלו ישנה הבעיה

להגיע עם הציוד הרלוונטי לפתרון הבעיה

יכול להיות שלשכן הייתה הצפה בבית או שיש בעיה בצינור המים, בכל מקרה זה חשוב להגיע עם ציוד מקצועי ונכון שאיתו יכולים לייבש משטחים ולאייד את כל הלחות שנמצאת חבויה לה ברצפה או בקירות. את הציוד הזה יכולים לספק בקלות חברות שמבצעות טיפול בעובש בבית, שמגיעות עם כל זה וממפעילות אותם לפי הצורך עד אשר הרטיבות הסתיימה לה. ראו לדוגמה מייבש לחות!

השלב הבא הוא הטיפול בעובש עצמו, שאותו יש להסיר בצורה מלאה ולאחר מכן לבצע את התיקונים הנדרשים על מנת שהקיר ייראה מחדש מזמין וחלק עם צבע אחד.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

אין ספק שהרגע הכי מרגש בעיצוב משרד הוא בחירת הרהיטים עבורו. בין אם המשרד הוא חדר בשכירות במתחם מסחרי או תעשייתי ובין אם מדובר בחדר

קרא עוד »