ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

יוון – שכונת הנדל"ן המשתלמת ביותר

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

בשנת 2010 חוותה יוון את המשבר הכלכלי הקשה ביותר שחוותה מעולם. כך המדינה הייתה על סף פשיטת רגל ורק הסדר נושים אפשר לעמוד שוב על הרגליים. בעקבות המשבר הקשה היוונים חוו אבטלה גבוהה, מיתון נרחב ובעיות קשות מאוד. כך גם מחירי הנדל"ן ביוון נפלו בצורה דרמטית ואנו יכולים לראות כי כל המשק היווני חווה זעזוע קשה. אך כל משקיע רציני בנדלן בחול יודע שהיכן שיש ירידות שערים יש גם הזדמנויות השקעה מאוד מעניינות. כך אתם יכולים להבין כי אפשר להשקיע ביוון היום בנדל"ן שלה ולדעת כי בעתיד הקרוב המחירים הללו יטפסו. עליכם לדעת כי הממשלה היוונית פעלה בצורה מאוד חכמה ושמה את המשבר מאחוריה וכעת יוון צפויה להחלים מן המשבר הזה וכתוצאה מכך גם מחירי הנדל"ן עומדים לעלות במדינה זו ועל כן כל כך כדאי לשקול השקעה שם.

מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן ביוון עם חברה ישראלית?

עליכם להבין כי החוקים ביוון שונים מאוד מאלו שבישראל וכך גם השוק היווני. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לא כדאי לכם להשקיע במדינה לבד אלא כדאי לכם לפנות אל מומחים בתחום אשר יסייעו לכם. אתם צריכים למצוא גם חברה אשר מכירה את השוק היווני וגם חברה אשר מכירה את המנטליות הישרלאית וזאת בכדי להבטיח כי היא תוכל לייעץ לכם בצורה הטובה ביותר שיש. זהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בחכמה ולקבל תשואה גבוהה בעד ההשקעה שלכם. ממש לא כדאי להשקיע ביוון לבד מכיוון שזה יגרום לכם לבעיות אדירות וספק גדול אם תצליחו כך לקבל רוווחים נאים על ההשקעה שלכם.

שימו לב למיקום של הדירה שאתם קונים ביוון

עליכם גם לדעת כי לא כל דירה ביוון תניב לכם את אותה תשואה ויש אזורים אשר ממש לא כדאי להשקיע בהם. על כן אנחנו מציעים לכם גם לשים לב למיקום של הדירה שבה אתם קונים את הנכס. עליכם להבטיח כי המיקום הזה הוא הטוב ביותר וכי לדירה ביקוש בעקבות המיקום שלה.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »