ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

טריא בדרך לבורסה לאחר מיזוג עם לוזון

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

פלטפורמת ההשקעות החדשנית של טריא, אשר מביאה מהפכה של ממש לעולם ההשקעות ומביא לקדמת הפגה השקעות P2P, בדרך לבורסה לאחר מיזוג עם לוזון על פי שווי של 300 מיליון ₪. מדובר בפלטפורמה שצוברת תאוצה אדירה בשנים האחרונות והופכת את היכולת של כל אחד להשקיע להיות הרבה יותר פשוטה.

כל אחד שרוצה להתחיל להשקיע עם טריא יכול לעשות את זה ללא הון התחלתי גדול. כך שאם אתם רוצים להתחיל להשקיע את הכסף שלכם ולוודא שאתם עושים את זה כמו שצריך, אז הרי שאין ספק בכלל שהמערכת הזו תאפשר לכם לעשות את זה בקלות רבה.

פלטפורמה של הלוואות חברתיות

השקעה קטנה עשויה לספק כדי להוות את התחלת הדרך שלכם בשימוש בפלטפורמה. בשל העובדה שאתם לא צריכים להחזיק בהון התחלתי גדול כדי להשקיע, אתם יכולים לתת הלוואות בסכומים קטנים של אלפי שקלים ולהרוויח עליהן תשואות לא רעות בכלל.

כמובן שיתרון גדול של המערכת הוא שכאשר אתם משקיעים את הכסף שלכם, אתם יכולים ליהנות מהשקעה יציבה וכזו שתאפשר לכם להיות רגועים בידיעה שאתם עושים את הדבר הנכון עם הכסף שלכם, כדי להפיק ממנו תועלת רבה ולהגדיל את ההון שלכם בסופו של דבר.

ניתן להשקיע ללא ידע מיוחד

הפשטות של המערכת מאפשרת בקלות לכל אחד להתחיל להשקיע ללא שום בעיה. כך שאם אתם מחפשים אחר דרך פשוטה ונוחה להשקיע את הכסף, טריא עשויה לספק לכם את המענה ההולם שאתם מחפשים במובן הזה. אין לנו ספק בכלל שתהיו מרוצים לחלוטין מהדרך שבה היא פועלת והקלות שבה ניתן להשקיע את הכסף. אתם רק צריכים לוודא שאתם פועלים על מנת להשקיע עם הפלטפורמה ולהכיר את מה שיש לה להציע.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא הדרך שלנו לומר לכם, אנשי גיל הפנסיה ומעלה, תודה. תודה על כל השנים שעבדתם, השקעתם ותרמתם לחברה ולמדינה. כעת, זה התור שלנו

קרא עוד »