ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

כל מה שתרצו לדעת על פיצויים לניצולי שואה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מתוקף הרדיפה על בסיס אתני שחוו ניצולי השואה, במקרים רבים הם זכאים לקבלת פיצויים ממדינות המוצא שלהם. כך למשל, ישנו פיצוי חד פעמי לניצולי שואה שגורשו באמצעות חברת הרכבות ההולנדית. ישנו גם פיצוי לניצולים שהיו ילדים בתקופת השואה.  כך שתמיד חשוב לבדוק את הזכויות שלכם אם של אחד הקרובים אליכם, במידה ומדובר בניצול שואה.

אם אתם רוצים לברר לפרטי פרטים מה מגיע לכם ממדינת המוצא מבחינת פיצויים, אז יהיה כדאי לכם להתחיל בכך שתפנו אל חברתו המנוסה של עו"ד סיבר ווייצקר  שתוכל להציע לכם את השירותים שלה ולדאוג לכך שתקבלו שירות מעולה בכל קנה מידה. אין לנו ספק שזה יוכל לעזור לכם באופן משמעותי.

פונים אל חברה לבדיקת הזכאות לפיצויים

אינכם רוצים להתעסק עם כל הניירת בעצמכם ולעשות דברים שאינכם בטוחים לגביהם? דעו לכם שניתן לחסוך את כל הקשיים שעלולים להיות נלווים לתהליך על ידי כך שפשוט בוחרים לפנות אל חברה שעוסקת בפתרונות בתחום הזה. אין לנו ספק שזה יוכל לעזור לכם רבות.

כמובן שאם אתם רוצים לקבל שירות מהימן, יהיה כדאי לכם לבחון את כל החברות שמציעות שירות מהסוג הזה באזור שלכם, וזאת כדי שיהיה לכם ברור יותר מהי האופציה הטובה ביותר שתוכלו לבחור בה במקרה שלכם – קראו בהרחבה כיצד ניתן להגיש תביעה לקבלת פיצויים.

אל תוותרו על הפיצויים שמגיעים לכם

יש לא מעט מקרים מצערים שבהם ניצולי שואה לא קיבלו פיצויים ממדינת המוצא אך ורק בשל העובדה שלא עשו דבר כדי למצות את הזכויות שלהם במקרה הזה. נמליץ לכם בחום לפעול בנושא ולברר בדיוק מה מגיע לכם, כך שלא תוותרו על סכומי כסף משמעותיים שבוודאי יכולים לעזור לכם בהתנהלות הכלכלית השוטפת שלכם.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

איך להעביר את זמן הטיסה לדובאי

סגרתם לאחרונה חופשה בדובאי? החלטה מצוינת! זו הזדמנות נהדרת עבורכם להיחשף לתרבות הייחודית של תושבי דובאי, שרובם נהנים בכל יום מאורח חיים ססגוני, מעניין וכמובן

קרא עוד »