ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

גיבוש צוות עובדים, הרעיונות שכולם אוהבים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

יום גיבוש לעובדים, אמור להיות יום של כיף, הוא תורם לכך שצוות העובדים יכיר אחד את השני טוב יותר, וקיימות מגוון דרכים לגיבוש. כאן נכתוב על גיבוש צוות עובדים בשיטת ODT, הרעיונות שכולם אוהבים.

פעילות ODT

השם המלא למושג O.D.T  הינו Out Door Training. מדובר בפעילות הנעשית לא במקום העבודה אלא מחוצה לו. זוהי סוג של פעילות אשר הומצאה על ידי אנשי מקצוע כמו פסיכולוגים, ואף יועצים ארגוניים. כאשר העובדים אינם מגובשים, הדבר אף עלול להשפיע על עבודתם.

אקטיביים או פאסיביים?

בראש ובראשונה וכפי שנאמר, גיבוש צוות העובדים לא יתבצע במקום העבודה אלא מחוצה לו. אפשר גם לצרף את בן או בת הזוג, מה שיוסיף לאווירה המשפחתית. מדובר בהצגות, צפייה בסרטים, השתתפות בסדנאות, משחקי רצפה ועוד. אלה הן דרכי גיבוש עובדים הנקראים פאסיביים. לעומת זאת, קיים גיבוש צוות עובדים בו הם נוטלים חלק, משמע הם חצי אקטיביים. 

יתרון גיבש צוות עובדים

ישנם יתרונות רבים לגיבוש צוות עובדים, רעיונות שכל אחד יאהב אותם, ויש גם סוגי גיבוש הנחשבים לאקטיביים. כיף גדול לצחוק ביחד, האווירה הינה משוחררת, נטולת מעצורים, כך ניתן לחזור לעבוד עם אנרגיות חיוביות וטובות יותר.  

שיתוף פעולה

גם העובדים ייהנו מההיכרות עם שאר הקולגות לעבודה אותם לעיתים הם כלל אינם מכירים, קיימות משימות הדורשות שיתוף פעולה, והעובדים גם ייהנו מהאפשרות לתקשורת טובה יותר עם שאר חבריהם לעבודה. 

סוגים של סדנאות

קיימות סדנאות רבות כגון סדנאות בישול, סדנאות הנוגעות לשפת הגוף של העובדים הקשורות גם לתקשורת, מה שייסע לעובדים בהמשך דרכם. ההשקעה היא רבה, למנהלי החברות חשוב שהעובדים יגובשו, כל זאת באמצעות רעיונות שיפתיעו אותם וישמחו את כולם.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

אין ספק שהרגע הכי מרגש בעיצוב משרד הוא בחירת הרהיטים עבורו. בין אם המשרד הוא חדר בשכירות במתחם מסחרי או תעשייתי ובין אם מדובר בחדר

קרא עוד »