ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

השקעות אלטרנטיביות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

ישנם אנשים שמתחילים לחשוש מיד כשהם שומעים את המילה "השקעות" בעוד אחרים שמחים תמיד לשמוע על הזדמנויות חדשות. רוב ההשקעות מתבצעות היום באפיקים סטנדרטיים כמו שוק ההון ונדל"ן, כאשר אל כל השקעה מלווים סיכונים. אם אתם שייכים לאותה קבוצת יזמים שלא מפסיקים לחפש אחר הזדמנויות חדשות – כדאי לכם להתחיל לבחון השקעות אלטרנטיביות. אנו נסביר כאן מהן השקעות אלטרנטיביות וכיצד בוחרים אותן. 

מהן השקעות אלטרנטיביות?

לרוב, השקעה אלטרנטיבית היא השקעה של כספים מחוץ לשוק ההון. אפיקי השקעה כמו סחורות, מטבעות דיגיטליים, פורקס ומתכות נחשבים לאלטרנטיביים.  שימו לב, ישנם מקרים בהם אופן ההשקעה הופך אותה לאלטרנטיבית גם כאשר הפעולה מתבצעת במסגרת שוק ההון. שימוש באסטרטגיות שוק מתקדמות (השקעה לא ישירה) מגדיר את ההשקעה שלכם כאלטרנטיבית. 

למי זה מתאים?

השקעות אלטרנטיביות מיועדות לאנשים שמוכנים לקבל על עצמם סיכון מסוים בתמורה לאפשרות להפיק רווח גבוה. כיום כאשר ברוב אפיקי ההשקעה המסורתיים התשואות אינן גבוהות, משקיעים רבים מחפשים לעצמם באתר FINTECH הזדמנויות נועזות יותר. בשנים האחרונות ההשקעות האלטרנטיביות הפכו פופולריות יותר בשל הרצון לגוון את תיק ההשקעות. כאשר בוחרים נכון את ההשקעות ומרכיבים נכון את התיק דווקא הבחירה בהשקעה לא שגרתית עשויה להפחית את פוטנציאל הסיכון. 

נדל"ן כהשקעה אלטרנטיבית

מחירי הנדל"ן הגבוהים בארץ גרמו למשקיעים רבים לעבור להשקיע בנדל"ן בחו"ל. יזמי נדל"ן שמבצעים השקעות בחו"ל לוקחים על עצמם סיכון גדול יותר, אך במקרים רבים התשואות הן בהתאם. בעיני משקיעים רבים, השקעות נדל"ן בחו"ל הן ההשקעות האלטרנטיביות הפשוטות והרווחיות ביותר (ברלין, בוקרשט, ניו יורק, ברצלונה ועוד). נדגיש שכל השקעה בנדל"ן או בתחום אחר דורשת הבנה, התייעצות ונטילת סיכון. חשוב להבין את פוטנציאל הסיכון בכל השקעה ולוודא שאכן מדובר בסיכון ריאלי. 

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו

סקידים מפלסטיק – מתי נשתמש בהם?

רגלית פלסטיק, אשר נקראות גם סקידים מפלסטיק, ניתנות לחיבור למשטחים, וכך מחזקות אותם ומאפשרות שינוע יעיל יותר באמצעות עגלות למשטחים. החיזוק מאפשר גם הנחה על

קרא עוד »