ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

רשימת ריהוט למעונות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

המעונות וגני ילדים הם המקומות בהם הילדים שלנו שוהים רוב היום וזוכים להתפתח, ללמוד ולהכיר חברים חדשים. נרצה לספק להם את כל האיכות והמוצרים הטובים ביותר בעולם על מנת שהם יזכו לגדול ולהתפתח על הצד הטוב ביותר. לשם כך יש לערוך רשימת ריהוט למעונות שכל גננת חייבת להכיר.

כל מעון מספק שירות להרבה ילדים כל יום למשך שעות רבות, ולכן חשוב לוודא כי יש מספיק מוצרים, חומרים וכל יתר הציוד ברמה ובכמות המספקת. להלן רשימה חלקית של ריהוט שכל גננת חייבת להכיר.

מדפים למשחקים וספרים

כל גן ומעון המכבדים את עצמם חייבים לרכוש מקומות אחסון למוצרים כמו משחקים, סלסילות וספרים. המדפים והארוניות הללו חייבים להיות נגישים לגובה של הילדים, וכמובן להיות עשויים מחומרים עמידים ולא מתכלים כך שבריאות הילדים השוהים בגן חלילה לא תיפגע מהם.

סטים של שולחנות וכסאות

כאשר הפעוטות מתחילים לעמוד, ללכת ולשבת בכוחות עצמם נרצה להושיב אותם מול שולחנות ולהעסיק אותם בחומרי יצירה, משחקים מול שולחנות וכמובן שעת אוכל. נרצה לרכוש עבורם סטים של שולחנות וכסאות המותאמים בדיוק לגובה הממוצע של כולם וכמובן שיהיו עשויים מחומרים עמידים, חזקים ויציבים.

ציוד נלווה – משחקים ומתקנים אחרים

לכל גן ומעון יש את האלמנטים בהם הוא מיוחד בהם. לכן חשוב לרכוש ציוד למעונות כמו משחקים ומתקנים שונים ומשונים המתאימים לשכבת האוכלוסייה של הילדים בגן. בגנים שיש חדר "ג'ימבורי" יש לרכוש מוצרים רכים העשויים מחומרים גמישים ומתקפלים, כמובן גם לרכוש מספיק מזרונים עליהם הילדים יכולים לקפוץ ולהשתולל. אם לגן יש גישה לחצר חיצונית, ניתן לרכוש מגלשות, בימבות ועוד ציוד המתאים לשעת המשחק בחוץ.

אין ספק שמדובר ברשימה חלקית וקצרה בלבד. כל גננת חייבת להכיר את האוכלוסייה של הילדים המגיעים לשחק ולשהות בגן ולאבזר אותו במיטב הציוד.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו