ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

תיקון מחשב נייד

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

מחשבים ניידים מעצם היותם ומצורת השימוש בהם, חשופים יותר מכל מחשב אחר לנזקים או תקלות תפעול שונות. זאת בגלל הגודל היחסי של המחשבים הללו שהם לא נכסים לכיס, אך הם קלים לשינוע. על כן קורה לא פעם שהם נופלים, הם נחבטים, הם מטולטלים מעבר לסף ה'יכולת' שלהם ועל כן הם גם נהרסים הרבה יותר מהר.

כל מי שעושה שימוש במחשב נייד מכיר את הצורך הנואש של תיקון מחשבים ניידים על בסיס קבוע.

התיקונים הם כמעט בלתי נמנעים גם אם בעל המחשב שומר ומקפיד מאוד על הגנת המחשב.

מהן התקלות הנפוצות במחשבים הניידים?

ישנן כמה וכמה תקלות אשר נקרות בעיקר במחשבים ניידים. יש להכיר את אותן התקלות ולהיות מודעים אליהם וכמובן גם לדעת איך וכיצד לטפל בכל בעיה.

בגדול, הידע איך לטפל הוא למעשה מכוון לאנשי המקצוע אשר אמורים לפתור את הבעיות.

מסך נשבר – כמעט ואין מחשבים ניידים אשר המסך שלהם נשאר שלם לאורך זמן. המסכים של המחשבים הניידים הם ממש לא חזקים ודי במכה קלה שמצליח לסדוק את המסך ומשם כבר אין הרבה מה לעשות מלבד להחליף את המסך.

מחשב עם מסך שבור אפילו אם מדובר רק בחלק אחד קטן, מוציא לגמרי את המחשב מכלל שימוש.

דיסק קשיח נשרף – הדיסק הקשיח של המחשב עשוי להיהרס ללא כל הודעה מוקדמת. מה שאומר, מחיקה כללית של כל החומר וכמובן הצורך בהחלפת הדיסק הקשיח בחדש. מודבר בעלות לא נמוכה אשר לעיתים מובילה לרכישה של מחשב חדש. מעבר לכך ישנו הקושי שבשחזור החומר שזה לא תמיד פשוט.

מי יתקן את המחשב הנייד?

כדי לתקן את המחשב הנייד בצורה יסודית ומקצועית, יש לפנות אל אנשי מקצוע מומחים אשר ייטיבו לבצע את העבודה. תוכלו לעשות זאת דרך הקישור https://www.ptc-j.com/

חשוב לשים דגש כי מדובר במעבדה מקצועית או לכל הפחות בטכנאי מומחה שיש לו את כל הידע הנדרש ואת הניסיון בפתרון תקלות מכל סוג. רק כך אפשר להיות בטוחים כי המחשב אכן יבוא על תיקונו.

כי מחשב הוא מוצר רגיש ויקר ואי אפשר להקל ראש בעניינו.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו