ספיר פנחס 8

נס ציונה 7403631

089631496

24/7 Customer Support

Sun- Thu: 9:00 - 17:30

שעות פעילות

סדנאות אפייה לנערות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

אם אתם רוצים לארגן לנערות סדנאות איכותיות, כדאי לכם לארגן להן סדנאות אפייה לנערות. במהלכן, תלמדנה הבנות טכניקות אפייה שונות. סדנאות אלו הן הזדמנות לגבש את קבוצת הנערות. אילו סוגים של סדנאות אפייה לנערות מומלץ להזמין? כדאי לבחור בסדנאות המלמדות לאפות ולהכין עוגות הקרובות לליבן של הנערות.

 

סדנת זילוף עוגות.

נערות אוהבות ליצור. לכן כדאי לארגן להן סדנא לזילוף עוגות. במהלכו, הן תשמחנה לעטר ולקשט עוגות באמצעות זילוף צורות מיוחדות. אפשר לזלף על העוגות פרחים מיוחדים, וצורות מעניינות נוספות. בסדנא, תלמדנה הנערות כיצד להדפיס ציורים על עוגת הקצפת. בסדנה, מתנסות הנערות בציוד זילוף מיוחד ומקצועי.

 

סדנת אפיית עוגות בצורות.

סדנת האפייה המתאימה ביותר לנערות, היא סדנת אפיית עוגות בצורות. בסדנה מתנסים בחיתוך בצק הבסיס לצורות מיוחדות באמצעות חותכנים מיוחדים. הנערות יתאמנו בחיתוך עוגות לצורות אהובות כמו חד קרן ולב. במהלך הסדנה, ילמדו הנערות כיצד לקשט את העוגות באמצעות זילופי קצפת לבנה או צבעונית.

 

סדנה להכנת עוגיות מקרונים.

נערות רבות אוהבות לאכול עוגיות מקרונים צבעוניות. אפשר בסדנה מיוחדת ללמד אותן כיצד לאפות עוגיות אלו. בסדנה, לומדות הנערות להכיר את 2 סוגי המקרונים הנפוצים ביותר: הצרפתי והשוויצרי. בסדנה מתנסות הנערות בהכנת גנאש טעים למילוי העוגיות. בסוף הסדנא, יוצאות הנערות עם עוגיות מקרון טעימות מעשה ידיהן.

 

דגשים בארגון סדנת אפייה לנערות.

כאשר מארגנים סדנת אפייה לנערות, יש צורך לשים לב לכמה נקודות: גם עבור נערות, חשוב לאתר קונדיטורית מקצועית שתעביר את הסדנה. מומלץ שמקום העבודה של הקונדיטורית יהיה בית מלון או מקום יוקרתי אחר. מומלץ לשמור על מספר מצומצם של משתתפות. חשוב מאוד שהנערות יקבלו בסדנה התנסות מעשית באפיה. ומה לגבי הציוד? חשוב שלכל אחת ואחת והנערות תהיה ערכת ציוד אישי.

מאמרים נוספים מהמגזין שלנו